USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Рованцях – ДТП за участю патрульної автівки

20 Серпня 2018 18:00
Аварія за участю авто патрульної поліції та мінівена трапилася у Рованцях сьогодні, 20 серпня. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інформацію підтвердили у прес-службі патрульної поліції Волині.

"ДТП без потерпілих. Патрульна машина їхала з увімкненими проблисковими маячками з виклику. Обставити аварії наразі з'ясовуються", - прокоментувала речниця патрульної поліції Ольга Бузулук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ДТП Показати IP 20 Серпня 2018 18:27
Чорний серпень для автопарку наших патрульних
Лучанин до ДТП Показати IP 20 Серпня 2018 18:37
А чому тільки серпень?А що в інші місяці поліцаї не бють поліцейські машини?Звичайно ж що бють!
Вася до ДТП Показати IP 20 Серпня 2018 19:58
це коментар Бузулук?
Вовчиця Показати IP 20 Серпня 2018 18:54
Міністерство ВС організуйте і проплатіть водійські курси цим муд*кам. Вам набагато дешевше обійдеться. В ДСНС на посаду водія беруть осіб з трьох літнім стажем на посаді водія офіційно оформленого тобто людину з реальним досвідом і Всеодно три місяці проводять навчання, різницю відчуваєте!!!
СБУ Показати IP 20 Серпня 2018 18:59
Ці ДЯТЛИ завжди Їх включають,бо не знають П.Д.Р. А до О.Бузулук конкретне питання.Ці "Недокопи" мали при собі дозвіл,на встановлення і використання проблискових маячків синього,та червоного кольору,виданний відповідним органом?????????????????????
Вах Показати IP 20 Серпня 2018 19:29
А шо ті маячки дають без сирени?вониж постійно блимають без толку...вже й ніхто уваги незвертає...
Джек до Вах Показати IP 21 Серпня 2018 23:20
ЦЕ СПЕЦОМ ВКЛЮЧЕНІ ЗАВЖДИ,ШОБ ЄСЛІ ШО-ЇХАЛИ НА ВИКЛИК
бабах Показати IP 20 Серпня 2018 19:36
Вчора в Зміїнці, сьогодні в Рованцях, а завтра....
Мвс Показати IP 20 Серпня 2018 20:08
Та це просто дно ,а не поліція,навіть вже не смішно!!!!!
ник Показати IP 20 Серпня 2018 20:21
а у нас в ковели полицейськи ставлять сетки на рички и пьють горилку..на прохання перестати браконьерничаты заявляють а нам юшки хочеться...
ігор луцький Показати IP 20 Серпня 2018 21:29
І що,знову не має євробляхи?Це жах.Треба срочняк дтп з PL/
777 Показати IP 20 Серпня 2018 22:06
Немочні
Ivan Показати IP 20 Серпня 2018 22:51
З цим давно вже пора щось робити машини куплені та обслуговуються ДЕРЖАВОЮ держава це кожен з нас це наші гроші. Де Грузинські рефрматори яких запросив Порошенко??? Нареформувались??? У відставку Авакова разом з Порошенком
Анонім до Ivan Показати IP 21 Серпня 2018 00:35
Ванько, пуйдь до хижі, туйка ни оден не є годен буди президентом, тико ти Ванько годен.
111 Показати IP 21 Серпня 2018 09:10
А чому вони не на євобляхах може вони бляхарі
А я казав Показати IP 21 Серпня 2018 10:35
Навіщо їздити з маячками коли нічого не сталося? Панти ганяти? На них дійсно ніхто не звертає уваги....
ПІБ Показати IP 21 Серпня 2018 10:48
Цікаво, скільки трапилось аварій у Волинській області з початку 2018 року за участю авто поліцейських?