USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Рованцях зіткнулися Mercedes та Fiat, один із водіїв – у комі

9 Липня 2021 11:45
У селі Рованці на перехресті зіткнулися дві автівки. Водія Fiat госпіталізували.

Відео з місця ДТП опублікували на Телеграм-каналі «Лучани».

«Біля білого авто лежав потерпілий.

P.S. Для чого на цьому перехресті встановили світлофори? Для краси? А ДТП нехай далі продовжуються?» – пишуть очевидці.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі поліції Волині, автопригода сталася вранці 9 липня на вулиці Тополева біля «Чевермето» у селі Рованці. Зіткнулися Mercedes та Fiat. Постраждав водій Fiat. Його госпіталізували в реанімаційне відділення.

Як зазначили у коментарі ІА Волинські Новини у «Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», водія у дуже важкому стані доправили до Луцької міської клінічної лікарні. Постраждалий був у комі. Попередньо лікарі діагностували черепно-мозкову травму, травму грудної клітки, переломи ребер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
bob Показати IP 9 Липня 2021 12:50
Читачі б запитали владу, хто саме не дає включити світлофори. І це аж ніяк не боратинська сільрада.
Олександр Показати IP 9 Липня 2021 21:14
Про світлофори то ТЄМА! На перехресті Гнідава-Потебні світлофор взагалі рідко коли включений :) ...ну дуже часто виключений а там перехрестя ще те
Джек до Олександр Показати IP 12 Липня 2021 16:13
Завжди там включений
ббб Показати IP 10 Липня 2021 09:24
світлофору майже рік а толку немає виїзд з рованець в час пік просто не можливий придуркі які встановили світлофор вклбчіть його
Наталка Показати IP 2 Серпня 2021 17:45
В аварії винні світлофори, чи лосі за рульом, які літають 120 км/год?
Анонім Показати IP 11 Листопада 2021 15:57
шановна наталка чи були ви свідком дтп і чи бачили ви якою швидкістю рухався водіи мерседеса
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2022 17:11
На мою думку будучи свідком неможливо на око встановити швидкість руху водія мерседеса,а от виходячи з летального сходу, двухразового розвороту машини та візуальних пошкоджень можна зробити висновок що швидкість явно не 50 км/год яка прописана ПДР на даному дорожньому участку.
Доманова Людмила Показати IP 11 Лютого 2022 16:39
Дякую за Вашу громадянську позицію і зроблений вами висновок по даній ДТП ,увімкнути світлофори на цьому перехресті попри шалений супротив у мене вийшло, знайти правду проДТП дуже важко, поскільки водіем мерседеса є старший державний виконавець Любомильського РВДС Чиший Вячеслав Олександрович , слідство досі триває , кохання протяжністтю у все життя і після нього творить дива буду боротись за справедливість до останнього свого подиху