USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зв'язали всю сім'ю: у селі поблизу Луцька пограбували відомого адвоката

25 Жовтня 2018 14:34
Розбійний напад на будинок відомого адвоката вчинили у селі поблизу Луцька.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, постраждав адвокат Сергій Сафулько.

У ніч на 25 жовтня зловмисники проникли у будинок адвоката у селі Зміїнець Княгининівської ОТГ, застосували насилля та викрали понад 40 тисяч доларів та дорогоцінності.

Адвокат зміг повідомити правоохоронцям про скоєний злочин лише вранці, оскільки зловмисники зв'язали його.

Сергій Сафулько - адвокат, заслужений юрист України, член Вищої ради юстиції та засновник адвокатської компанії «Конфідент».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 25 Жовтня 2018 14:50
Я просто в шоце. Такого кримiналу як пiсля майдану люди ше не бачили
Любі свині Показати IP 25 Жовтня 2018 14:56
Так якийсь колега потерпілого потім успішно захистить злочинців ( звісно, якщо їх упіймають і звісно - за великі гроші ). Так ці награбовані грошики по колу і гулятимуть....
Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2018 15:16
Сафулько - порядна людина. От його справді шкода.
Виборець Показати IP 25 Жовтня 2018 15:55
кругооборот лайна, ой, вибачте, грошей в природі....
Vadimka123 Показати IP 25 Жовтня 2018 15:58
Як прийшло, так- пішло.
Адекват до Vadimka123 Показати IP 25 Жовтня 2018 18:05
А ви, певно, не хотіли б, щоб до вас додому прийшли, і усе зароблене ось так "пішло"
А Показати IP 25 Жовтня 2018 17:28
не фіг вдома тримати 40 тисяч доларів, коли довкола повно злих і бідних. Це ж дві однокімнатні квартири, для багатьох недоступне, але життєво необхідне, а в когось бач " в панчосі" вдома. Що ж ви хотіли? чи забули про крилате "грабь награбленоє" коли терпець уривається?
Євробидло Показати IP 25 Жовтня 2018 17:47
Певно атавісти в камуфляжі були.....
Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2018 18:19
Скільки злоби в наших людей!!! Ви його знаєте, що судите? Кажуть ворогу не побажаєш... так от..це не про українців...його. сім’ю зв’язали , застосували насилля.... а тут ще й радіють...а мав такі гроші , значить розумніший за вас... і не вам чужі гроші рахувати...
777 до Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2018 20:12
Хоч один адекватний коментар. Сергій Федорович порядна людина, високопрофесійний юрист. А жовч плюють в коментарях лише ті хто не зміг чогось досягти в цьому житті.
я Показати IP 25 Жовтня 2018 21:21
ось і такі грабують в яких злоби повно,в них погано то хай комусь буде погано.
Віктор Показати IP 26 Жовтня 2018 00:28
Сергій Федорович дуже порядна людина.
Мдааа Показати IP 26 Жовтня 2018 00:52
Справді шок від коментарів. Сьогодні зв'язали адвоката за 40 штук баксів, а завтра якийсь" нарік " зв'яже вищебалакучого недоумка за 40 гривень. Люди реально не зважають на світ, в якому живуть, і не чакають біди на свою безмізкову башку.
Кех Показати IP 26 Жовтня 2018 07:52
Ці виродки певно ще не докінця усвідомили кого вони пограбували.