USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У сервісному центрі на Волині помітили відомого актора: реєстрував авто

1 Червня 2022 23:37
Український актор родом із Луцька Віктор Андрущенко, відомий за ролями у серіаліті «Київ удень та вночі» та фільмі «Останній світанок», спричинив неабиякий фурор у Ковельському сервісному центрі МВС, куди звернувся, аби зареєструвати авто.

«Крутезний фільм «Останній світанок», дії якого відбуваються на Донбасі, та актор, що зіграв командира роти, сьогодні реєструє авто в Ковельському сервісному центрі МВС. Отож, ми та наші відвідувачі мали фантастичну нагоду побачити Віктора Андрущенка, талановитого та красивого чоловіка, не з екранів телевізорів, а наяву», – йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці сервісного центру МВС Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Читач Показати IP 2 Червня 2022 02:14
Вперше чую:)
Остап Показати IP 2 Червня 2022 08:37
Більш звертайте увагу на тих,кого помітили на передовій ,а не в сервісному центрі на Волині .
???? Показати IP 2 Червня 2022 08:54
Маєте совість????Знайшли чим хизуватися.Якби це було фото луцького актора з повісткою в руках-то інша справа.
Толя Показати IP 2 Червня 2022 09:18
Чому такий лобуряка бовтається по сервісних центрах, а не служить в ЗСУ?
Дивно Показати IP 2 Червня 2022 11:51
Зрозуміла б фото ,якби він авто на війну передав.Дивні люди ….
Ірина Показати IP 2 Червня 2022 12:13
Це той що справа, чи той що зліва?
Вася Показати IP 2 Червня 2022 13:04
ГОША КУЦЕНКО????
Анонім Показати IP 2 Червня 2022 14:24
Мабуть теж днів зо три в черзі стояв)))
... Показати IP 2 Червня 2022 14:55
Він з Люблинця, тому в Ковелі реєстрував. Хай би показали краще що там чергу порішати 250$
Дід Показати IP 2 Червня 2022 17:05
Мабуть ночі не доспав в черзі стояв
Ігор Показати IP 2 Червня 2022 20:51
Чоневармій вармій
Сервісний центр Показати IP 3 Червня 2022 09:59
Він просто чергу порішав за 300$ і ми не знали що він актор, здерли би більше
Ги Показати IP 3 Червня 2022 10:52
Скільки любові в українців до українця. Могли б, то певно з'їли. Добре що я інтроверт і з бидлом не так часто спілкуюся.
Фєдя до Вася Показати IP 3 Червня 2022 12:50
Та нє ! То депутат Женік двійником обзавівся !
ABC Показати IP 3 Червня 2022 13:08
Так він же в кіно грав командира роти. Так що можна сказати, відслужив. Тепер треба представити до нагороди. )))
Відомо Показати IP 3 Червня 2022 22:10
Гарні номера підкинули)
Іра Показати IP 4 Червня 2022 16:41
Він грав в серіалі,,Кіев дньом і ночью,,на новому каналі татка Тасі. Кстаті,класний серіал.