USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У ставку поблизу Луцька травмувався молодий чоловік

28 Червня 2020 19:51
У селі Боголюби Луцького району травмувався чоловік, стрибнувши у водойму.

Про це у фейсбуці повідомив Ваня Марчук, передає Під Прицілом.

«Скільки людям не говори − не пиши, а все одно результат один і той самий − стрибнув і головою в дно. Сталось це у селі Боголюби Луцького району.

Лікарі з швидкої сказали, що це сьогодні вже третій такий випадок у них», − йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ірина Показати IP 28 Червня 2020 20:25
Немає розуму і вже не буде!
Andrij Показати IP 28 Червня 2020 21:19
Колись i я так пiрнув але добре що дно були сильно замулене i помъякшило удар, то я десь через 2 днi оговтався.
)))) Показати IP 28 Червня 2020 22:25
Всерівно напишуть шо помер від коранавірус!!!!!
Всезнайко Показати IP 28 Червня 2020 23:36
Може читати не вміє.
Невер Показати IP 29 Червня 2020 08:48
Ніколи такого не було і ось знову
Дзвоніть на 103 Показати IP 29 Червня 2020 09:09
Сам у прірву скаче, туди йому і дорога. Мабуть прийшов його час, і смерть покликала до себе. А ще хлопець перебував на підпитку, ось і настав той день в с. Боголюби на ставку.
Олександр Показати IP 29 Червня 2020 09:09
9 липня 2014р. Я також пірнув в тому місуц і зламав шию:(. Можливо, нашій місцевій владі потрібно на тому місці поставити білборд з фотографіями реальних людей, які пірнули в тому місті іотримали інвалідність. Особисто знаю таких людей.
Бульба до Олександр Показати IP 29 Червня 2020 15:26
Тримайтесь!!! Трошки відновились після травми?
Лучанин до Олександр Показати IP 29 Червня 2020 23:25
Білборд або щось типу цього це дійсно непогана ідея, бо коли такі "герої" бачать реальні наслідки такого "героїзму", то може хоч хтось задумається...
!!! Показати IP 29 Червня 2020 09:19
То там малюнок є . Для обдарованих
Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Червня 2020 09:47
А я пропоную навколо цього Боголюбського ставка поставити бетонний паркан заввишки 3-4 метри, щоб деякі придурки, які знають, що стрибати у воду не можна бо дуже мілко, все одно стрибали.
Лучанин88 до Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Червня 2020 11:58
Мені здається, що придурки знайдуть інше мілке місце, де можна стрибати. Природний відбір