USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.70 9.86

У центрі авто викотилося на дорогу та ледь не в'їхало в маршрутку

24 Серпня 2017 16:15
Автомобіль, що був припаркований поблизу піцерії "Фелічіта", що на Винниченка, викотився на проїжджу частину.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, автівка, яка, вочевидь, не була поставлена на ручне гальмо, викотилася на дорогу і ледь не врізалася в маршрутку. Перехожі забрали її з проїжджої частини. На щастя, ніхто не постраждав.



На момент інциденту керманича транспортного засобу не було, ні в салоні, ні поблизу.

На фото видно, що автівка викотилася геть на проїжджу частину, де саме в той час їхала маршрутка №25.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Олег Показати IP 24 Серпня 2017 17:18
Бляхі це зло!!!
Б.М. до Олег Показати IP 24 Серпня 2017 17:48
Зло це водій, а не метал, якби цього водія пересадити в машину на укрномерах, то ліпше було б ? Єдине зло для бляхофобів це те, що вони бояться що здешевшає їхнє авто.
Юрій до Олег Показати IP 24 Серпня 2017 18:01
У Вашому короткому коменті вся сутність української "жаби". При чому тут номери ? Чи не в наших автошколах ці водії вчилися? Не в наших МРЕО вони отримували посвідчення водія ? Цікаво якщо прибрати бляхи яке зло Ви придумаєте ? Будете ділити за коліром шкіри ?
лучанин до Юрій Показати IP 24 Серпня 2017 18:59
зло ще й у тому.... що ці 1000 єврові автівки напів живі.. і нові українські власники навіть і не думають їх відновлювати.. Може той "вавдітєль ад Бога" і поставив авто на ручне гальмо.. але не факт що воно там працює... І повірте... це одна із вагомих причин чого не люблять ціх бляховодів.. Бож ні страховки у нього ні офіційної зачепки за ними нема.. воно вийшло... побачило що маршрутка його авто знесла.. розвернулося і пішло..
Владислав до лучанин Показати IP 24 Серпня 2017 20:08
Повністю підтримую Ваші слова.
Ігор луцький до лучанин Показати IP 24 Серпня 2017 20:42
А чому не коментуєм новину опубліковану о 17.03,про дтп ,в якій Таврія законопослушного громадянина,платника податків,патріота перекинулось на дах,а львівський ДЕУ АНУС злетів з дороги.І це при хороших погодніх умовах.А,нема що сказати.
лучанин до лучанин Показати IP 24 Серпня 2017 22:33
зато вази тази 80-х сильно бодрі чи може славути а ні порошенка богдани на базі руских 10-ток єталон автомобіле будування кудатам до них мерсам на бляхах
Марина до лучанин Показати IP 25 Серпня 2017 19:11
Ну не скажіть, техогляд на наш бус на укрномерах обійшовся 300 грн, а на литовських номерах такий номер не пройшов. Були несправності, які коштували нам усього 10 тис грн разом з хімчисткою, при вартості авто 3000 тис дол.Так що не стрижіть усіх одним гребінцем.
лучанин до Марина Показати IP 25 Серпня 2017 22:03
також колись проходив то знаю як його проводять за 300 гривень ваш бус не вічний а іншого ви вже нерозтаможете кстаті ви купили за 3 штуки баксів а я тут в польщі їзжу на бусі за одну штуку і впевнений що мій не хуже вашого і ще в поляків техогляд некупиш за 300
Марина до лучанин Показати IP 25 Серпня 2017 23:15
Щоб вдало коментувати читайте вище написане. А я про що, знаю, тому що маю бус на укрномерах та легковик на литовських.
Марина до лучанин Показати IP 25 Серпня 2017 23:18
До речі, у тебе бус за 1000, у мене легковик за 3000,і повір, можу розтаможити, тому що маю серйозну справу, папіроси не вожу за бугор ))
лучанин до Марина Показати IP 25 Серпня 2017 23:58
то по ходу в тебе кансерва во виписки з твоїх коментів Марина до лучанин Показати IP Сьогодні 19:11 відповісти + 2 - 0 Ну не скажіть, техогляд на наш бус на укрномерах обійшовся 300 грн, а на Марина до лучанин Показати IP Сьогодні 23:18 відповісти + 2 - 0 До речі, у тебе бус за 1000, у мене легковик за 3000,і повір, можу розтаможити, тому що маю серйозну справу, папіроси не вожу за бугор )) посміємося разом:) :) серйозна справа а може галімі панти кстаті в вас вузький світогляд якщо ви думаєте що за кордон возять тільки сігарети є і легальний товар і нетільки за кордон а і звіти в україну
Марина до лучанин Показати IP 26 Серпня 2017 14:28
Щось ти запутався , хлопче, не зас*рай лєнту.
Юрій до лучанин Показати IP 25 Серпня 2017 23:30
За 1000 бус ? Навіть Volkswagen легковий нормальн не купиш за такі гроші, я купив Audi A6 16 років на польських за 2700, то що в тебе за машина ?
лучанин до Юрій Показати IP 26 Серпня 2017 00:18
що ти чешеш ти за кордоном був ось тобі перша попавшась силка оголошення він трохи дорощий 40 штук гривань але в нього салон кращий харош понтів ви дуже смішні силка https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-t4-multiwan-7-osob-CID5-IDnSlWm.html#a7e5dcf08d
лучанин до Юрій Показати IP 26 Серпня 2017 00:23
а ось тут дешевше ніж штука баксів https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-transporter-sprzedam-volkswagen-t4-1-9d-9-osobowy-ID6z3qHQ.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
лучанин до Юрій Показати IP 26 Серпня 2017 00:44
ну може за ауді ти і переплатив якщо купував її вообще ось 49 штук гривень https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-piekny-klasyk-w-swietnym-stanie-ID6z1ext.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 звичайно треба дивитись але ідеальні тільки в салоні і то незавжди ідеальні
Олег до Олег Показати IP 24 Серпня 2017 18:47
Зло це ти!!!
Олексій Показати IP 27 Серпня 2017 09:12
Я жив у Польщі декілька років. Знаю менталітет поляків та ставлення їх до авто. Поляк ніколи не купить нову резину за 400$ на авто яке коштує 1000-2000$. Так само з підвіскою та іншими вузлами та агрегатами.... Там навіть купити новий акумулятор на гольф 3 це вже ого-го!! Вони навіть в оголошеннях деколи наголошують що на авто стоїть новий акумулятор..:) я тільки прочитав заголовок новини то відразу зрозумів що "ручник " там непрацював... І повірте, я покажу вам місця в Польщі де можна пройти техогляд - з несправним ручником, підтіканнями масла під мотором, англійськими фарами ( експерти мене зрозуміють) та вибитою вщент шаровою опорою. Усім гарного дня та широкої дороги)