USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька авто збило дівчину

3 Жовтня 2019 20:23
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждала молода дівчина.

Як інформує Волинь24, у четвер, 3 жовтня, близько 19-ї години на пішохідному переході легковик збив дівчину. Постраждала отримала травми. Її забрала «швидка».

Дівчина переходила дорогу по пішохідному переходу навпроти будинку 41 на проспекті Волі (поблизу магазину «Знання»).

До приїзду «швидкої» постраждала лежала на асфальті. Медики поклали її на ноші і повезли в лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Волинь Показати IP 3 Жовтня 2019 21:42
Це жах. Куди летять ті водії. Просто страшно переходити вулиці на переходах. Схаменіться, ваша "спєшка" коштує пішоходам життя.
1 до Волинь Показати IP 3 Жовтня 2019 22:38
Це жах. Куди лізуть ті пішоходи. Просто страшно їздити по вулиці . Схаменіться, ваша "спєшка" коштує водію тюрми а вам життя.
до 1 до 1 Показати IP 4 Жовтня 2019 00:32
Тюрма плаче по таких водіях, яким на переході мішають пішоходи.
Тор до 1 Показати IP 4 Жовтня 2019 08:24
Пішоходи не лазять а ходять, запамятай це поки морду не набили. І ще запамятай, що ти теж, як ти ж виразився лазиш по пішоходних переходах, лазять твої рідні. І це теж може коштувати їм життя через таких придурків, як ти.
бритва оккама до Тор Показати IP 4 Жовтня 2019 16:10
Водій був тверезий і їхав не порушуючи правила дорожнього руху.Через пішохідний перехід треба переходити тоді,коли автомобілів нема поряд,або коли вони зупинились для пропуску пішохода.
Тор до бритва оккама Показати IP 4 Жовтня 2019 18:55
Прочитай ПДР 2019р. 18 розділ. Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів, статті 18.1 18.2 18.3 18.4. В цих пунктах правил ти і інші знайдуть багато несподіванок про те хто саме на переході і навіть біля нього має бути більш уважний. І не виставляй свою неграмотність на показ.
Viking до Тор Показати IP 4 Жовтня 2019 20:20
Розумнику, читай правила дорожнього руху: розділ 4 , пункт 14. І тоді ти зрозумієш , що не маєш переваги в переході вулиці у будь-якому місці, так само як не маєш переваги свого тіла над потягом, трактором чи автомобілем. Автомобіль не ї....бе , а давить !
Вася Показати IP 3 Жовтня 2019 22:41
Перед тем как выскакивать на зебру нужно убедитца в безопасности перехода так как авто имеет тормозной путь он не может сразу остановитца!!!
Анонім до Вася Показати IP 3 Жовтня 2019 23:42
І відірвати від вуха телефон,вийняти навушникі і відкрити очі,а то теля йде на переході,думає що то його приватна власність,а воно цар.Хоч я сам пішохід,просто бачу як ці телята ходять.
Вчитель до Вася Показати IP 4 Жовтня 2019 06:43
Це шедевр - убедитЦа і остановитЦа.
Висновок до Вчитель Показати IP 4 Жовтня 2019 13:04
Вася це діагноз
Перед до Вася Показати IP 4 Жовтня 2019 08:27
Тем как писать тексты, нужно закончить хотя бы несколько классов начальной школы.
Володимир Показати IP 3 Жовтня 2019 23:58
А ще після дощу на дорозі взагалі нічого не видно
клава Показати IP 4 Жовтня 2019 08:57
що одні ,що інші неуважні .Кожен вважає себе головнішим і важливішим.
123 Показати IP 4 Жовтня 2019 09:09
От мене завжди дивують коментарі водіїв, ви ж не на ровері їдете. І не пішохід завдасть вам травм. Водіям впершу чергу пам'ятати, що саме транспортний засіб може скалічити людину або її вбити. А думка ну і що збив на смерть, відсиджу пару років (якщо відсидить), а людину вже не вернеш, як на мене є не здоровою.
Діма до 123 Показати IP 4 Жовтня 2019 14:37
Так ось перед тим як вискакувати на пішохідний перехід впевніться чи не їде автомобіль для тих хто в танку сидить і ніхрена не розуміє. А в темний період часу на руках або на ногах мусить бути відбиваючи світлові пов'язки. Пішоходи як олені.
1 Показати IP 4 Жовтня 2019 09:29
реально телята ходять.... темно, та хай навіть пішохідний перехід... зачекай поки машина зупиниться - тоді йди!!!!!! коли вже наш народ навчиться цінувати своє життя і здоров’я!!!! ???
Тор до 1 Показати IP 4 Жовтня 2019 14:25
Якщо чекати поки авто зупиниться, можна і схід сонця побачити.
Анонім до Тор Показати IP 4 Жовтня 2019 15:30
В Луцьку такий потік машин,що я за все життя чекав максимум хвилину,ну півтори без сфітлофора,а ще помітив коли пропускаєш водія,то він пропускає тебе,вічливість,повага має бути,а не "роздайся море гавно пливе".Як в смартфоні заліпнути на пів дня то час є,а почекати паро хвилин то часу немає.Бути уважним потрібно всім,водіям і пішоходам.
лучанка Показати IP 4 Жовтня 2019 10:08
От знаєте, поки сама не стала водієм то думала на зебрі - Я тут головна, і ви, автомобілі, змушені негайно переді мною зупинитись!! Це велика помилка усіх пішоходів! І уже переконана, що поки не сядеш за кермо важко зрозуміти що ми на зебрі не безсмертні! Адже саме такі думки живуть в перехожого дороги який ні на секунду не обернув голову в бік машин , а просто спустився з бровки і повалив!!... І бачу таке чи не щодня. Ауу, Люди- це ж ваше життя, і хто як не кожен особисто повинен щомиті бути відповідальним та уважним аби вберегти його- призупиніться, переконайтесь в безпеці... а тоді ідіть!
Діма Показати IP 4 Жовтня 2019 14:23
Перед тим як переходить вулицю треба по сторонам дивитись а не в телефон і як що машина за 5 метрів то не треба велазити на пішохідний перехід. На не ригольованому пішохідному переході, пішохід повинен упевнитися в тому чи не їде автомобіль.
Тор до Діма Показати IP 4 Жовтня 2019 14:39
А водій не повинен впевнитись що він їде по місту? А водій не повинен впевнитись у безпечній швидкості? А скільки водіїв їде набираючи номер на мобільному, і їм уже не до пішоходів і знаків. І останнє, почитайте коментар 123. Можливо зрозумієте про що він пише.
Вчитель до Діма Показати IP 4 Жовтня 2019 15:44
РигОльований ти наш.. жах....хто вас вчив?
сірошка Показати IP 4 Жовтня 2019 16:19
який же впертий коментатор під ніком Тор.Пішохід повинен переходити дорогу по пішохідному переходу тільки тоді,коли автомобілів поруч нема,або якщо автомобілі зупинились.Це ж елементарно.Не тупи...
Тор до сірошка Показати IP 4 Жовтня 2019 17:30
У розділі пдр обовязки і права пішоходів пункт 4.16 читаємо: Пішохід має перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішоходними переходами......Шановний читай закони і не тупи.
сірошка до Тор Показати IP 4 Жовтня 2019 18:40
пункт 4.14 читаємо: пішоходам забороняється раптово виходити,вибігати на проїзну частину,в тому числі на пішохідний перехід...Давай ще щось відпиши,"шановний"...
бритва оккама до Тор Показати IP 4 Жовтня 2019 19:05
а ти не вибірково правила читай,а повністю...Пункт 4.14 підпункт "б" бачив?Ти не тор,ти тормоз...
Іра Показати IP 4 Жовтня 2019 16:43
Пішохід завжди правий , але не завжди живий.