USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У центрі Луцька через негоду частина дерева впала на легковик

28 Червня 2020 22:01
На вулиці Лесі Українки у Луцьку від великого дерева відламалася гілка та впала на автомобіль.

Про це повідомляє Твій портал.

У неділю, 28 червня, близько 19.30 в місті розпочалася сильна злива з поривами вітру. Одна з гілок дерева біля «Бім-бому» в центрі Луцька не витримала навантаження та зламалася. Гілка впала на автомобіль, однак не завдала йому значних пошкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Пецька Показати IP 28 Червня 2020 22:19
Кара за хитрожопість. Рух з Градного закрито, заїхав від Ощадбанку
Анонім Показати IP 28 Червня 2020 23:14
Карма.На пішоходних вулицях паркується,а де поліція,муципали,а саме страшно,що тисячі проходять мимо і всім пофіг.
123 до Анонім Показати IP 29 Червня 2020 07:58
Там постійно паркується крузак 2018 року, іди скажи водію де йому треба паркуватися.
Иван до Анонім Показати IP 29 Червня 2020 10:43
А тысячи, проходя мимо, что по-твоему должны делать чтоб было "непофиг"? И где ты видел пешеходную зону возле 7/23 ? Лепишь что нипопадя.
Їван з Гнідави Показати IP 29 Червня 2020 09:17
Нехай ті плаксиві, сентиментальні захисники трухлявих дерев в наступний раз постоять в грозу чи зливу під тим деревом. Вони ж не можуть своїм умом збагнути, що кожному як живому створінню, так і кожному дереву відведено свій вік. А потім - труха, червоточина, шашіль і як наслідок - стовбуром по капоту або сухим сучком по голові ! Прийшла пора поки не пізно замінити, омолодити зелені насадження і на Лесі Ураїнки, і біля пам'яткика Шевченку, провести обстеження і зробити таку роботу по цілому місту поки ше більшої біди не сталось. І менше слухайте тих природолюбих пенсіонерок, нехай ліпше вареники з вишнями ліплять !
Анонім до Їван з Гнідави Показати IP 29 Червня 2020 14:29
100%%%
Анонім Показати IP 29 Червня 2020 09:47
Ну й прекрасно, взагалі не розумію для чого парківка на центральній площі, так ще й на пішохідній зоні, так ще й безкоштовно.
Анонім Показати IP 29 Червня 2020 11:33
Я теж проти парковки в тому місці, але на цю ситуацію дивлюсь так: добре, що там стояло авто, а не йшла людина...
до Їван з Гнідави Показати IP 29 Червня 2020 16:30
Їван з Гнідави, в грозу під деревом не ховайся!!!