USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька маршрутка збила велосипедистку

26 Січня 2022 15:36
У Луцьку біля ЦУМу водій маршрутки № 12 збив велосипедистку.

Автопригода сталася сьогодні на пішохідному переході навпроти готелю «Україна».

Як зазначили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі патрульної поліції, велосипедистка травм не отримала та від шпиталізації відмовилася. Водій їй зобов'язався відшкодувати за зігнуте колесо. На нього склали адміністративний матеріал за ч.1 ст.122 за те, що не надав перевагу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Куку Показати IP 26 Січня 2022 16:50
Маршрутка чи автобус? З визначеннями проблеми? Велосипедистка їхала чи в руках переводила велосипед?
Ігор Показати IP 26 Січня 2022 17:22
Їхала, тому протокол на неї треба складати.
Бамбула Показати IP 26 Січня 2022 19:14
Їхала на пішохідному переході,чи йшла?
Павло Показати IP 26 Січня 2022 19:34
На жінку потрібно скласти протокол!На переході велосипед переводять.
Це треба до Павло Показати IP 26 Січня 2022 20:19
Це так вміти написати що нічого не зрозуміло. Хто мав перевагу . Переходила чи їхала. Куча питань.
Sava Показати IP 26 Січня 2022 20:14
Ця жіночка геть неадекватно їздила. Я один раз сам її чуть не зніс, на волі коли ремонт робили, стояли блоки, і стоячи в черзі між блоками для пропуску зустрічки мадам вирішила всіх об'їхати, коли вже наша черга була
Петро Показати IP 26 Січня 2022 20:56
Якщо вискочила на велосипеді на перехід перед автобусом, то водій не мав права ризикувати життям пасажирів різко гальмуючи чи вивертаючи кермо. Все це може бути оскаржено в суді і доказана вина "лісапєдістки" з покаранням за переїзд на пішоходному переході і відшкодування збитків за затримку рейсу автокомпанії і моральної шкоди - водію
Anbrii Показати IP 26 Січня 2022 21:42
Там треба світлофори поставіти и буде усим добре!!!
Руслан до Anbrii Показати IP 26 Січня 2022 22:13
В коридорі світлофора став собі, за*бали з тими світлофорами.
Ірина до Руслан Показати IP 27 Січня 2022 15:38
Писака безграмотний
Янукович до Anbrii Показати IP 29 Січня 2022 00:24
А ще лучє подзємні переходи
Вася Показати IP 27 Січня 2022 07:17
Там не перехід,а якийсь перелаз для баранів,ходять як хочуть,створюють затор,а ця велосипедистка взагалі неадекватно їздить,от і нарвалась
Тол Показати IP 27 Січня 2022 09:14
Недолуга поліція,подивіться камери,якщо їхала навіщо карати водія.....
Луцьк Показати IP 27 Січня 2022 11:29
Ця жіночка постійно створює проблеми і не раз на її неадекватні дії викликалась поліція. Чому наші правоохоронні органи не реагують на неадекватні дії цієї громадянки? Чекаємо щоб неодноразові неадекватні дії цієї особи спричинили летальний випадок? Відчуваючи безкарність, вона і надалі буде ще й не таке виробляти! Водій не винен, ця особа навмисне спровокувала цю автопригоду і водій не повинен відповідати за неадекватні дії цієї особи.