USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У центрі Луцька продадуть землю для будівництва офісу

20 Лютого 2020 15:36
На вулиці Винниченка планують продати земельну ділянку для будівництва і обслуговування офісу, закладів торгівлі та житла.

Про це йшлося 20 лютого під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Так, на розгляд членів комісії винесли питання про продаж громадянці Ліщук Валентині Романівні у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для будівницва і обслуговування офісу, закладів торгівлі, житла) на вулиці Винниченка, 51а.

Як зазначив начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, авансовий внесок становить 36 тисяч гривень, доплата - 143 тисячі гривень. Площа ділянки становить 280 квадратних метри.

Депутати рекомендували підтримати питання на сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Їван з Гнідави Показати IP 20 Лютого 2020 15:50
Да, пане Шабала ! Не багато, але і не хіло ! Добре, шо признався ! Не забудьте потім у декларацію внести і податки сплатити !
??? Показати IP 20 Лютого 2020 16:04
36 тис.грн + 143 тис. грн = 179 000 грн = 280 м квадратних в центрі Луцька??????????????
Ира Показати IP 20 Лютого 2020 16:06
За 6 тысяч долларов землю на Винниченко?! Вы чё?!
Математик до Ира Показати IP 20 Лютого 2020 16:26
Та це реально кожному депутату міськради, вони ж без зарплати,на добровільних засадах, бідують,бідні....
Анонім Показати IP 20 Лютого 2020 16:15
Ви серйозно????? Ділянка в центрі міста за 179 тисяч гривень???? Це вартість б/у машини!
Волиняка Показати IP 20 Лютого 2020 16:41
Цікаво, що то за одна та Ліщук... Такі привілеї не за просто так)
DM Показати IP 20 Лютого 2020 19:38
Я так розумію, аукціону не буде?! А чому???!!! Ніби по закону, всі ділянки подаються тільки з аукціону!
Читач Показати IP 20 Лютого 2020 23:07