USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.93 40.20
  • PLN 9.86 10.00

У центрі Луцька жінка обікрала магазин на тисячу гривень: її посадили на три роки

18 Грудня 2022 07:43
В обласному центрі Волині раніше судиму крадійку посадили на три роки за крадіжку з магазина на тисячу гривень.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду.

Злочин крадійка Дана Б. вчинила 14 вересня в обідню пору. В магазині на вулиці Сенаторки Левчанівської, 4 вона сховала під одяг сумки та продукти, які намагалася винести, пройшовши повз касу, однак була зупинена працівником охорони. Сума збитків – 1041 гривня.

У суді раніше судима крадійка визнала вину та пояснила, що вчинила злочин через скрутне матеріальне становище.

Збитки нею були відшкодовані, оскільки вилучене майно відразу було повернуте. Тому потерпіла сторона не мала претензій та не наполягала на суворому покаранні.

Оскільки злочинниця раніше притягалася до кримінальної відповідальності, суд призначив їй покарання у виді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Василь Показати IP 18 Грудня 2022 08:21
Ось так би чиновників і корумпованих суддів судили.
Бульба Показати IP 18 Грудня 2022 08:36
У мене не ма слов!!!! Просто нема слов!!! Хочете я надам фокти де чиновники і прокурорські вкрали сотні тисяч??
Васька до Бульба Показати IP 19 Грудня 2022 23:03
Надавай, із заявою в прокуратуру. В коментах тут всі борцуни рвуть рубахи
Тарас до Васька Показати IP 20 Грудня 2022 06:16
Одразу видно чиновника. Ти з якого відділу, розпила та контролю. В прокуратурі такіж самі сидять чи п'яні бігають по двору тьощі
лінивець Показати IP 18 Грудня 2022 10:29
Скільки раз читаю новини як вдруге або втретє ловлять водіів на підпитку чи під наркотою-дають штрафи 17-34тис гривень і відпускають, або виправні роботи на тиждень після того як нападник пограбував та побив пенсіонерку а тут тисяча гривень яку зразу повернули і на три роки в тюрму... Мені одному матюкатись хочеться?
Оля Показати IP 18 Грудня 2022 10:43
Почитайте стрічку новин нижче:,,На Волині водій збив трьох пішоходів.Жінка загинула.Йому дали 3 роки ув‘язнення,,...
Зіновій Показати IP 18 Грудня 2022 18:36
Все чьотко!!!! Вкрадеш 2 грн сядеш на два роки. Вкрадеш 2 млн грн сядеш в крісло депутата. Шо за країна?!?!?!?!
Злий Показати IP 19 Грудня 2022 07:27
Спортили людині свято,невже не можна було нормального адвоката знайти...Я не вірю що новини правдиві,бувають випадки ,коли поавосуддя корумповане і лбдину садять,аби забрати її статки.
Алфьорова Показати IP 20 Грудня 2022 06:19
Цікаво, а в Новіку тероборона забила до смерті крадія, а перед тим його їй здали паліцаї. Чим все закінчилося для вбивць?