USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Великій Британії розробили пристрій, який може виявити рак шкіри, невидимий для людського ока

5 Жовтня 2022 00:19
Дослідники з Університету Ворика (Велика Британія) розробили сканер «Скінометр», який може виявити рак шкіри, невидимий для людського ока.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Sky News.

Мета «Скінометра» – виявити, наскільки рак поширився під шкірою, й пришвидшити процес лікування. Пацієнтів із раком шкіри, які лікуються зараз в університетській лікарні Ковентрі, заохочують взяти участь у тестуванні цієї технології.

«Деякі види можуть бути під шкірою, ми не можемо їх побачити, тому коли видаляємо їх хірургічним шляхом, може залишатися трохи. Сподіваємося, що завдяки цій технології зможемо бути більш точними та видаляти більше ракових пухлин з першого разу», – переконаний професор Джо Хардвік.

Наразі під час процедури потрібно брати й досліджувати кілька зразків шкіри, щоб переконатися, що всі ракові клітини видалено, але використання сканера шкіри має значно скоротити час операції.

Професор Емма Макферсон вважає, що широке використання «Скінометра» можливе впродовж найближчих п’яти років.

Дослідження доводить, що простий аналіз крові допоможе виявити різні типи раку у пацієнтів ще до того, як у них з’являться чіткі симптоми. Лікарі відкривають «нову еру» у методах скринінгу раку, ґрунтуючись на комплексних дослідженнях, що доводять ефективність тесту Galleri. На думку експертів, тест Galleri здатний виявити найбільш ранні ознаки раку в крові ще до виявлення самих симптомів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus