USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У відомого луцького активіста вилучили зброю, йому загрожує ув’язнення

27 Травня 2020 16:11
В помешканні відомого луцького активіста Ігоря Левчука, який бореться за збереження історичної спадщини міста, вилучили вогнепальну зброю, на яку він не мав дозволу на зберігання.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Вилучення відбулося 25 травня за місцем проживання активіста в Луцьку. За попередньою інформацією, в чоловіка вилучили нарізний карабін, патрони калібру 7.62 тощо.

В коментарі ІА Волинські Новини в ГУНП у Волинській області зазначили, що 25 травня відбувся обшук в лучанина, в ході якого вилучили зброю. Чоловік мав на неї дозвіл, проте ще з 2017 року він його не продовжив, тому він не був дійсний. В поліції не назвали ім’я особи, в якої відбулось вилучення.

В разі доведення вини за статтею 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» активісту загрожує позбавлення волі від 3 до 7 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучани Показати IP 27 Травня 2020 16:20
Спеціально чекали три роки, щоб прижати активіста. Навіть на місяць просрочка дозволу лізе червоним в дозвільній системі.
Еге ж до лучани Показати IP 27 Травня 2020 21:20
Не знайшли б зброю, знайшли б щось інше... у нас вміють.
Stalker Показати IP 27 Травня 2020 16:31
Не посадять бо воно больне
Виборець Показати IP 27 Травня 2020 16:38
А чому ж тоді три роки був відсутній контроль?
Народна прокуратура Показати IP 27 Травня 2020 16:41
Ага, а він три роки не знав, що зберігає зброю незаконно!! Може, все ж таки, давали час, щоб одумався, але ж ні, не знайшов час сходити у дозвільну.Знов клята влада винна
Вероніка Показати IP 27 Травня 2020 17:01
Брехня. Ніякого обшуку. Сдав добровільно. Поліція приїхали і він віддав особисто.
Цікавий Показати IP 27 Травня 2020 17:17
а у Павла ще не були?
Луч Показати IP 27 Травня 2020 17:39
Вона його власність ви що пишете?
Відомо Показати IP 27 Травня 2020 18:52
По цьому активісту давно дурка плаче.Країна продажних активістів
Лучанин Показати IP 27 Травня 2020 19:12
Та бюрократія у дозвільній системі, породжена відсутністю Закону про зброю І придуманими поліцейськими органами відомчими інструкціями з процедурою вступу до громадських організацій охорони правопорядку, вічними походами в наркопсихмедзаклади, експертизи з відстрілом трьох патронів, довідками про відсутність судимості, медоглядами і т. д. і т. д.п. - виведе з рівноваги нормальну людину. Вартість одих походеньок вже перевершила вартість самої зброї. А тепер подивіться на останні події в країні - в них були дозволи ? Про контроль , профілактику і близько мова не іде. А виловлюють занонослухняних і не натішаться любуванням собою в тій процедурі ! Звітність і статистику ж треба показувати ! А хто несе відповідальність за те, що робиться ?
Володимир87 Показати IP 27 Травня 2020 20:32
Розвели цирк. Людина зачіпає незручні для влади теми, от і вигідно "запакувати".
Василь69 до Володимир87 Показати IP 28 Травня 2020 04:03
Ти щось плутаєш. Ця людина проблеми створює простим людям, на користь перевіряючих структур влади