У волинське лісництво привезли 100 оленів із Литви
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/11-10/350164/e76823fa07de9dce.jpg)
Сто оленів благородних привезли на Волинь з Литви. Їх випустили у вольєр на території Ново-Зборишівського лісництва, де вони будуть адаптовуватися.
Про це розповів Суспільному мисливствознавець області Віталій Каращук.
Серед оленів, яких привезли до волинського лісу, – 45 самок, 40 самців та 15 телят.
«Це найбільша кількість оленів європейських, яких одночасно випустили у вольєр», – каже Віталій Каращук.
З його слів, таким чином волинські лісівники хочуть відновити популяцію оленів європейських у регіоні.Водій з Литви Ромус Борисовас розповів, що в Україну привозить оленів не вперше. Тамтешнє підприємство вирощує їх для іноземних замовників.
«Сто оленів за 38 тисяч євро купило державне підприємство «Володимир-Волинське лісо-мисливське господарство», – говорить Віталій Каращук.«Раніше у лісах Ново-Зборишівського лісництва олені не водилися, – каже єгер Олександр Сусь, – але умови для цих тварин тут сприятливі».Крім оленів, в дику природу випустили дев’ять диких свиней, вирощених у вольєрі Ново-Зборишівського лісництва. Чисельність цього звіра на Волині також потрібно відновлювати, розповів мисливствознавець Григорій Биховець. До кінця року випустять ще 18 особин.Зауважимо, за даними Міністра захисту довкілля і природних ресурсів України Руслана Стрільця, через бойові дії пошкоджена третина лісів у державі. Це могло стати причиною міграції диких звірів у ліси Волині.
Зі слів мисливствознавця Віталія Каращука, взимку лісівники Волині робитимуть облік мисливських копитних тварин, тоді можна буде сказати, чи в області суттєво додалася популяція та чи була міграція тварин через бойові дії з інших регіонів України.
У жовтні на території Ново-Зборишівського лісництва у дику природу випустили 100 фазанів, вирощених у трьох фазанаріях цього лісництва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному мисливствознавець області Віталій Каращук.
Серед оленів, яких привезли до волинського лісу, – 45 самок, 40 самців та 15 телят.
«Це найбільша кількість оленів європейських, яких одночасно випустили у вольєр», – каже Віталій Каращук.
З його слів, таким чином волинські лісівники хочуть відновити популяцію оленів європейських у регіоні.Водій з Литви Ромус Борисовас розповів, що в Україну привозить оленів не вперше. Тамтешнє підприємство вирощує їх для іноземних замовників.
«Сто оленів за 38 тисяч євро купило державне підприємство «Володимир-Волинське лісо-мисливське господарство», – говорить Віталій Каращук.«Раніше у лісах Ново-Зборишівського лісництва олені не водилися, – каже єгер Олександр Сусь, – але умови для цих тварин тут сприятливі».Крім оленів, в дику природу випустили дев’ять диких свиней, вирощених у вольєрі Ново-Зборишівського лісництва. Чисельність цього звіра на Волині також потрібно відновлювати, розповів мисливствознавець Григорій Биховець. До кінця року випустять ще 18 особин.Зауважимо, за даними Міністра захисту довкілля і природних ресурсів України Руслана Стрільця, через бойові дії пошкоджена третина лісів у державі. Це могло стати причиною міграції диких звірів у ліси Волині.
Зі слів мисливствознавця Віталія Каращука, взимку лісівники Волині робитимуть облік мисливських копитних тварин, тоді можна буде сказати, чи в області суттєво додалася популяція та чи була міграція тварин через бойові дії з інших регіонів України.
У жовтні на території Ново-Зборишівського лісництва у дику природу випустили 100 фазанів, вирощених у трьох фазанаріях цього лісництва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045403)
123
Показати IP
10 Листопада 2022 18:38
Ще б браконьєрам хтось руки повідривав би.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045403)
Юрий
Показати IP
11 Листопада 2022 10:34
Не на довго,наші макаки з руж'ями швидко з ними розберуться.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.