USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У волинський монастир гелікоптером прилетів предстоятель УПЦ МП Онуфрій. Фото

24 Вересня 2021 13:01
На святкування 1020 річниці Святогорського Успенського Зимненського монастиря, що у Володимир-Волинському районі, приїхав предстоятель УПЦ Московського Патріархату Онуфрій.

На Волинь він прилетів на гелікоптері, пише «Іnsider.madia».

Біля монастиря з самого ранку почали збиратись віряни.

Читати ще: Онуфрій прилетів на Волинь вертольотом нардепа Новинського за 45 млн

Вхід до храму люди вистелили квітами.
Зауважимо, що на Волині загострюється ситуація з коронавірусом. Масове скупчення людей без дотримання соціальної дистанції та маскового режиму може стати причиною спалаху захворювання на COVID-19.
За ініціативи Волинської облдержадміністрації та управління охорони здоров’я поблизу монастиря розгорнули пункт щеплень проти коронавірусу. Вірян закликають вакцинуватись та дотримуватись карантинних норм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 24 Вересня 2021 13:22
Челядь розступись!!!
Пр Показати IP 24 Вересня 2021 14:09
Не маєте про що писати? Тарифи знизили? Корупцію перемогли?
Володимир Показати IP 24 Вересня 2021 18:27
Це Ісус на ослику в'їзджав?
олег Показати IP 24 Вересня 2021 19:47
що це за держава, коли гебельс рашистів вільно літає по країні з якою воює і хоче захопити його хазяїн Путлер
українець Показати IP 24 Вересня 2021 20:32
ска який рік йде війна,хлопці гинуть,а тут кубло кодла московського ска гнати в три шиї
Віталь Показати IP 24 Вересня 2021 21:11
Це який рік йде війна,гинуть хлопці, а це кодло московське на гелікоптері над нашею землею літа,,,що за х,,,,
я Показати IP 25 Вересня 2021 09:50
Це він 1-2 рази в рік приїжджає з чемоданом за готівкою ! Богу гроші ніхто не передає на небеса! дайте краще пожертву хворому сусіду, чи знайомому !
Вертоліт Показати IP 25 Вересня 2021 18:36
Прилетів по касу від хворих на ПГМ
Психопланетарій, Лип Показати IP 25 Вересня 2021 21:14
Що за цікавість така у вас до цієї справи, чого він прилетів? Ви краще собі під ніс дивіться та у себе у дворі наведіть лад та лайно зі своїх підошв витріть. Іншими словами, як домашні ідеалісти, вас не назовеш.