USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Жидичині віряни УПЦ МП за тиждень збудували новий храм

30 Квітня 2019 17:08
Прихильники Української Православної Церкви Московського Патріархату за тиждень у селі Жидичин Ківерцівського району збудували новий храм. На Великдень у його стінах вже відбулося богослужіння.

Про це повідомив 30 квітня прес-секретар Волинської єпархії УПЦ МП Олег Точинський., пише Перший.

Нагадаємо, у лютому жителі села ініціювали перехід Свято-Миколаївської церкви у ПЦУ, але частина вірян не підтримала таке рішення. Представники меншості після кривавих розбірок залишились без храму та молились у домі його колишнього настоятеля – Володимира Гелети.

Врешті вирішили збудувати нову церкву.

«За тиждень до Великодня священик разом з вірянами створили перший храм «своїми руками». Чому кажу, що перший? Бо вірю у те, що їх чекає ще більш капітальне будівництво. Таким чином, Святу Пасху віруючі УПЦ села Жидичин зустрічали у майже типовій церковці, яка, судячи з фото також не вмістила всіх охочих, оскільки чимало людей стояло за межами приміщення», – повідомив Олег Точинський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Атеїст Показати IP 30 Квітня 2019 18:27
А чому пцуни так не можуть? Недостатньо віри. Щастя не може бути вкраденим!
hooc Показати IP 30 Квітня 2019 18:35
Церкви МП золоте дно дпя пукіна.
Всім добра! Показати IP 30 Квітня 2019 18:58
З Божою поміччю й істинною вірою все вдасться!
Анонім до Всім добра! Показати IP 1 Травня 2019 10:13
Свята Віра крізь скелі пробьеться...Христос Воскрес!
К.лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 20:55
ХРИСТОС ВОСКРЕС ! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! ( І без ТОМОСУ Восресіння у душах людей відбулось).
Руслан Показати IP 1 Травня 2019 00:41
Будівельні норми всі які можна порушені. Цікаво, чи є дозвіл на проведення таких будівельних робіт.
Якось так Показати IP 1 Травня 2019 10:36
Саме так виглядає справжня перемога. Скромно, але радісно. Головне що люди не зруйнували свій внутрішній Храм. Христос Воскрес!
Богдан Сташинський Показати IP 1 Травня 2019 17:40
Браво Парашенку та Стамбульському патріархату - "зміцнюють " та "об'єднують "націю...
Усім вірним Показати IP 1 Травня 2019 19:24
Дай Вам Бог здоров'я і сили вистояти, не дивлячись на усілякі перепони! Істинну віру знищити неможливо.