USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Учасниця шоу «Холостяк» з Луцька знялася у чуттєвій фотосесії

19 Травня 2018 12:47
Учасниця шоу «Холостяк» з Луцька Іванна знялася у фотосесії для мережі салонів краси.

Про це пише VIVA.

Сім найяскравіших учасниць романтичного реаліті каналу СТБ «Холостяк-8» стали героїнями beauty-зйомки мережі салонів краси, яка не перший рік є офіційним партнером телепроекту, відповідаючи за красу учасниць упродовж всього знімального періоду. У цьому році метою фотопроекту було розкрити жіночність і красу «неодружених».

Образ Іванни підкреслює її чуттєвість і сексуальність. Стрілки привертають увагу до очей дівчини, а елегантна зачіска додає образу жіночності.
Над образами учасниць шоу «Холостяк-8» працювала команда з 12 візажистів і стилістів.

У beauty-образах дівчат знайшли своє відображення основні модні тенденції сезону. Завданням стилістів та візажистів було розкрити індивідуальну красу кожної героїні. У той же час всі образи служать натхненням - будь-яка дівчина зможе приміряти на себе кожен з них.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
dfd Показати IP 19 Травня 2018 12:52
Це ппц
Мда Показати IP 19 Травня 2018 15:26
Заберіть в неї всі чорні маркери і фломастери бо те що вона собі зробила з бровами це жах!
Ага зара до Мда Показати IP 19 Травня 2018 22:18
А ти не завидуй. Не маєш чім брів помалювати, да ? І красавулі такій завидуєш, да ?
Мда до Ага зара Показати IP 20 Травня 2018 19:53
Нема чому завидувати, я чоловік і брови не малюю, а на рахунок красавулі це надто голосно сказано, бачив я набагато красивіших дівчат за цю.
Ілона до Мда Показати IP 20 Травня 2018 10:56
До такого кольору волосся світліші брови по всіх правилах мейку не пасуватимуть. І намальовані вони професійно.
Мда до Ілона Показати IP 20 Травня 2018 20:00
Малось на увазі не світліші а тонші, бо вона виглядає ніби внучка Брєжнєва.
@ Показати IP 19 Травня 2018 21:31
Так тримай Іванна Тобі завидують
Alex Показати IP 19 Травня 2018 21:43
Так то те тупе створіння, яке вибачалось за то шо її родичі українською розмовляють... Курва розмальована
щ до Alex Показати IP 20 Травня 2018 10:05
На щастя це шоу, і говорить і робить вона те, що де*іли сценаристи придумали. Ща бабла підніме, вернеться додому.
Лучани Показати IP 20 Травня 2018 10:14
Погана актриса
Таня Показати IP 12 Червня 2018 21:24
А як на мене ніякої краси там нема. Обличчя тупої курки, не споганене інтелектом. Примітивна дуже .
Дмитро Показати IP 14 Червня 2018 08:26
Для чого стільки ненависті,вона чиясь дочка,сестра,подруга,для чого?