USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Україна побудує стіну на кордоні Білорусі та Росії на 1000 кілометрів, – глава МВС

12 Листопада 2021 17:39
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив про підготовку до «Великого будівництва-2022». У рамках проекту планують збудувати стіну на кордоні України з Білоруссю та Росією.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір програми «Право на владу» на 1+1.

За словами глави відомства, побудувати паркан, завдовжки 1 000 кілометрів, хочуть протягом наступного року. Він зазначив, що будівництво буде проводитися за рахунок українських платників податків.

«Прикордонники є, кордон позначений, але самої споруди кордону немає. І це наше спільне завдання, завдання всього уряду, президента, суспільства, тому що це будується за податки громадян, – наступного року побудувати кордон між Україною та Росією, між Україною та Республікою Білорусь. Йдеться про понад тисячу кілометрів державного кордону», – сказав Монастирський.

Читати також: Зеленський може провести в Луцьку засідання РНБО через біженців на кордоні, – джерело

Нагадаємо, у зв'язку з міграційною кризою на польсько-білоруському кордоні Україна посилила кордон з Білоруссю. Як заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перебуваючи з візитом на Волині, кордон з Білоруссю додатково охоронятимуть близько 8,5 тисячі військовослужбовців та поліцейських.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Адвокат Показати IP 12 Листопада 2021 18:30
Ооо...щось знайомим запахло...майбуть Яценюком, часи ідуть, схеми не міняються....
Дисциплінарна комісі до Адвокат Показати IP 12 Листопада 2021 20:17
Там мінні поля потрібні, стіни замало.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2021 18:48
Китайці б за тиждень весь кордон забудували б, якби була потреба. А в нас проблема є вже, а стіну будувати хочуть в наступному році. Ну не ідіо.. Чи вже планують як грошей вкрати на наступний рік.
Вирізано з контексту Показати IP 12 Листопада 2021 19:01
Але ж стіна і паркан з дроту - це котлета і муха.
Баб бам до Вирізано з контексту Показати IP 12 Листопада 2021 20:18
Там рів з крокодилами потрібен.
Отакої Показати IP 12 Листопада 2021 19:50
Так з Росією вже великий *крадівник* яйценюх будував? Же та стіна? Миші з'їли?
Проснись до Отакої Показати IP 12 Листопада 2021 20:20
Яценюку ніхто не дав нічого збудувати. А як час показав, його ідея сама правильна. СТІНА НА КОРДОНІ З пАрАШОЮ ПОВИННА СТОЯТИ!!!
Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 20:05
Похоже клоун решил, что пора красть все, что можно унести и валить за бугор вскорости.
Без паніки Показати IP 12 Листопада 2021 20:29
Рим врятували гуси, а Україну - свині.
Я Показати IP 12 Листопада 2021 20:58
чим би дурням не тішитись
Внук Показати IP 12 Листопада 2021 21:25
Ще одну стіну бюджет не витримає
Корінний лучанин Показати IP 12 Листопада 2021 22:17
Так будуй біля своеї"парашбі"стіну хто тобі не дає
Саша Показати IP 13 Листопада 2021 01:30
Стіну в атлантичному океані, дешевше буде!