USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Україна проведе перепис населення у співпраці з Apple, – Зеленський

30 Листопада 2021 17:48
В Україні проведуть перепис населення у співпраці з американською компанією Apple.

Як передає Укрінформ, про це президент Володимир Зеленський повідомив у Твіттері.

«Пишаюся тим, що Україна стане другою країною у світі, яка проведе перепис населення у співпраці з Apple», – написав Зеленський.

Він додав, що 30 листопада підписано важливий Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством цифрової трансформації України й компанією Apple.

Зеленський наголосив, що цифровізація є безумовним пріоритетом для Української держави.
Водночас Зеленський не уточнив, коли саме буде здійснено такий перепис.

Як повідомлялося, раніше Міністерство цифрової трансформації зазначало, що хоче співпрацювати з Apple для перепису населення у вигляді оренди обладнання для його проведення. Перепис планують провести у 2023 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
1+1 Показати IP 30 Листопада 2021 17:54
Клас
Лучанка Показати IP 30 Листопада 2021 18:41
"Україна стане другою країною у світі після США, яка проведе такий перепис разом з Apple". От тільки ресурси, буджет, заробітна плата в Україні дуже, дуже далеко від США.. Замість того щоб співпрацювати з вітчизняними підприємствами, як зробила при своєму переписі США, будемо віддавати гроші платників податків у США.
Президенту Показати IP 30 Листопада 2021 18:45
Чим пишаєшся, йо.....пе?! Що самі вже й перепис населення не в змозі провести?! Чи вже неофіційно 51 штатом стали?!
Нострадамус Показати IP 30 Листопада 2021 19:01
Аби до того часу було кого ще рахувати...
Мысчитаем,таем,таем Показати IP 30 Листопада 2021 19:54
Ми рахуєм, х...м, х..м ....
ABC Показати IP 30 Листопада 2021 19:59
Вже не знають, як гроші відмити. Все нові і нові методи придумують. Те що можна було зробити просто і своїми силами, то вони починають щось придумувати і ускладнювати процес, щоби побільше грошей на це все витратити, ну і себе не обділити у процесі. Більш ганебної влади в Україні ще не було. Навіть Янукович, і той скромніший був.
Велике Рахівництво Показати IP 30 Листопада 2021 20:01
Матраснікам красти можна. Правда, хантер?
Анонім Показати IP 30 Листопада 2021 20:29
Ні колонією і вже давно
колонія Показати IP 30 Листопада 2021 22:05
так символічно- господарі порахують рабів
Анонім Показати IP 1 Грудня 2021 15:36
В связи с этим возникает резонный вопрос: «А украинцев, которые пользуются смартфонами на платформе Android, причислят к гражданам Украины или нет?».