USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Українець з сокирою напав на трьох людей у Польщі

2 Жовтня 2018 13:56
35-річний українець здійснив напад із сокирою у центрі села Собєнє-Єзьори, що неподалік Варшави.

Поранення отримали три особи, двох з них було госпіталізовано. Це сталось вчора, 1 жовтня.

Про це пише Польське радіо.

Поліція затримала громадянина України. Згодом йому будуть висунуті обвинувачення та прийняте рішення про можливий арешт. Мотиви нападу поки невідомі. У чоловіка взяли кров, аби перевірити, чи він не був під впливом наркотичних речовин.

Чоловікам, котрих було госпіталізовано, надали допомогу і вони вже вийшли з лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
бандера з нами Показати IP 2 Жовтня 2018 14:01
Почалось
Гастробайтер Показати IP 2 Жовтня 2018 14:05
Знову поляки видно вирішили кинути нашого брата на гроші, незаплатити за виконану роботу. Нічого дивного, тому що до польських панів по іншому не доходить, ішачиш на них ішачиш, а при розрахунку тобі показують фігуру з трьох пальців...
Лучанин до Гастробайтер Показати IP 2 Жовтня 2018 14:29
Загорворив нащадок "активістів" 1943. Хто вас заставляє ішачити на польського пана? Ішачте на своїх, тільки грошей менше в рази отримаєте, а відношення те саме, а може й гірше.
Гастробайтер до Лучанин Показати IP 2 Жовтня 2018 14:42
Може і б ішачив у Луцьку, якби Вас полішуків не наїхало до Луцька за 3,0 тис. грн. ішачити...
Лучанин до Гастробайтер Показати IP 2 Жовтня 2018 16:05
Сміх та й годі. Це якась така цікава риса ментальності у своїх невдачах когось постійно звинувачувати. І цим займаються всі, а особливо наш гарант цим грішить: ще вибори не почались, а їх вже путін сфальсифікував. І, до речі, поліщуки не їдуть до Луцька за 3 тис. працювати, а їдуть так само до Польщі, Росії, Білорусії, Фінляндії,...
Гастробайтер до Лучанин Показати IP 2 Жовтня 2018 17:43
То обернись і подивись навколо себе, скільки ти знаєш корінних лучан... До чого тут Путін, коли історично склалося, що Поляки нас не мають за людей. А Ви напевно полішук, родичі якого за кордоном а Ви у Луцьку, чи не так???
Лучанин до Гастробайтер Показати IP 3 Жовтня 2018 09:05
Це не історично, а ментально склалось. Родичі не просто працюють за кордоном, а є громадянами країн Євросоюзу і не тільки Єврозоюзу. А щоб не ішачи, потрібно вчитись нормально працювати, тоді буде і в Луцьку мати достойну з.п. Чого і вам бажаю. А спілкуватись з ксенофобом місцевого розливу та ще й не вихованим не бачу сенсу.
Гастроентеролог до Гастробайтер Показати IP 2 Жовтня 2018 17:24
Якщо це не битовуха, то нема чого на чорно батрачити. Тоді й зарплата буде і грунту для конфліктів не буде.
Я до Гастроентеролог Показати IP 3 Жовтня 2018 03:19
а на біло ти там і на х .. не потрібен
Ти до Я Показати IP 3 Жовтня 2018 16:28
То може тоді на питання "чому нас вважають за батраків і - вибачте - бидло" відповіддю буде - "бо ми самі себе за таких вважаємо"?