USD 39.75 40.07
  • USD 39.75 40.07
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

Українці вважають своєю найбільшою проблемою зростання цін і тарифів. Опитування

14 Липня 2021 18:35
Топ проблем українців очолюють зростання цін і тарифів.

Про це повідомила голова правління Центру «Соціальний моніторинг» Ольга Балакірєва, посилаючись на дані проведених моніторингових опитувань населення України, передає УНІАН.

Опитування проводилось з 29 червня до 9 липня 2021 року.

Респондентам пропонували визначити по 5-бальній шкалі важливість проблем, що перераховані у запропонованому списку.

«Переважна більшість запропонованих проблем має дуже високий рівень важливості – більше 4. Отже вони всі тією чи іншою мірою сьогодні турбують населення. Але серед найбільш кричущих проблем це: зростання цін, інфляція; зростання тарифів на комунальні послуги; воєнний конфлікт на сході України; занепад економіки; корупція та кумівство у владі; відсутність роботи та безробіття; зростання податків і зборів», – зазначила Балакірєва.

Опитування показало, що на цей час 72,4% вважають, що ситуація в країні розвивається у неправильному напрямку, а протилежну позицію підтримали 27,6%.

Як зауважила Балакірєва, частка тих, хто вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, порівняно з січнем суттєво зменшилась. «Щомісяця ми бачили певне покращення ситуації», – прокоментувала вона, додавши, що найгірші оцінки дають на Півді та Донбасі, найкращу ситуацію транслює населення центрального регіону країни.

***У дослідженні методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів взяли участь 3 тис. 011 українців віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Стандартне відхилення – не більше 1,9%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Дід Панас Показати IP 14 Липня 2021 18:36
Так це ж покращення вже сьогодні, ви за них боролися
Дідо до Дід Панас Показати IP 14 Липня 2021 18:38
"«Щомісяця ми бачили певне покращення ситуації»" - все добре, з кожним місяцем все краще, насолоджуйтеся життям
так таки так до Дід Панас Показати IP 14 Липня 2021 18:52
до поки 73% украінців не почнуть думати своєю головою а не телевізором з 95 кварталом то усе буде в ..рожевому кольорі..! і найбільша проблема це вони самі-усі 73%
Анонім до так таки так Показати IP 15 Липня 2021 12:26
а 25 % які голосували за порошенка ніби головою думали? ви серйозно? чого вчепилися за тих 73 % а 25% нічим не кращі..і нічого краще не було б якби переміг порох. а може і гірше.
Ха ха до Дід Панас Показати IP 14 Липня 2021 19:08
Дурачйо треба вчити тільки так, через карман. Хай платять, а потім собак продають за комуналку.
73% до Ха ха Показати IP 14 Липня 2021 22:19
Ми нє дурачьйо. Нас нужно уважать!
Анонім Показати IP 14 Липня 2021 18:44
72,4+1,9%-явно більше 73%!!!!Бачили очі,що вибирали.....
Ой Показати IP 14 Липня 2021 19:11
Ой лишенько, 72,4 % думають що країна йде не в тому напрямку. Ой, ой, ой, а хто ж це все наробив ? Правильно, хотячі желудки без голів, от і жеріть тепер!
Лена Показати IP 14 Липня 2021 20:24
це ще прииПорошкнку почалось подорожчання хоча Яценюк кричав на майдані що будуть дешевше робити а пішли в Європу а там тільки так люди виживають
123 до Лена Показати IP 14 Липня 2021 21:19
І знову галюцінації з Порошенком...
Анонім Показати IP 15 Липня 2021 10:05
порошенко барига а не президент. він якби переміг то вже давно газ був би по 12 грн чи вже забули? забули як яценюк втішав і заспокоював всіх по тв щоб людоньки не переживали що субсидія буде всім..дали два роки а потім обрізали хто ж знав що зеленський продовжить його шлях. думали не системна людина а вийшло от як
Правда до Анонім Показати IP 15 Липня 2021 12:43
Валянки, газ європейський дешевий, європейцями вони раптово стали і в ЄС їх потягнуло з голим задом
Німецький доктор. Показати IP 15 Липня 2021 11:43
Проблема единої, як то кажуть нації, повна відсутність критичного мишлення. Думають як телевізор, а треба було навчитись головою за стільки часу. В телевізорі все ніби добре, а в холодильнику, та в кішені ні. Навчайтесь, читайте думайте!
Анонім Показати IP 15 Липня 2021 16:08
Шановний Зеленський. Перше, що ми можемо тобі сказати - терміново призначай дострокові вибори. Досить! Так рулити далі країною ти просто не маєш права. Дорулився до нуля. Тебе ніде не приймають, тебе ніхто не хоче чути і слухати! Швидко припиняй цю свою діяльність і йди в шоу-бізнес, там у тебе добре виходить, а тут - призначай дострокові вибори!