USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Українцям дозволили не проходити самоізоляцію, приїхавши до Польщі

15 Червня 2020 10:50
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, в які країни можна поїхати та не потрапити на самоізоляцію.

Про це він розповів на брифінгу, передає ТСН.

У міністра запитали: чи можна в’їхати громадянам України в Польщу без обов’язкової обсервації.

«Від сьогодні, 15 червня, у нас відновлюється авіасполучення. Зокрема, ми запропонували механізм, було внесено відповідні зміни до постанови уряду щодо перетину кордону», – розповів Степанов.

За його словами, МОЗ ділить країни на ті, які входять до червоної зони і країни, які входять до зеленої зони.

«До зеленої зони входять країни в яких кількість захворювань на 100 тис. населення менше 40, а до червоної – там де більше ніж 40 на 100 тис. населення. Країни з гарною епідеміологічною ситуацією, для них не є обов’язковою обсервація або самоізоляція. Обов’язковим є, щоб у них був страховий поліс, страхування на випадок захворювання на коронавірус. Польща входить до таких країн, які входять до зеленої зони», – пояснив міністр.

Тобто, українцям не потрібно проходити обсервацію, якщо вони приїхали до Польщі.

Нагадаємо, 15 червня Україна відновила міжнародне авіасполучення. У країні після трьох місяців карантину запрацювало 15 аеропортів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Гюльчатай Показати IP 15 Червня 2020 11:08
Господин меня назначил любимой женой!
Оля Показати IP 15 Червня 2020 11:24
Не обманюйте людей. Зовнішні кордони ЄС закриті, карантин обов'язковий для не громадян ЄС.
Ольга Показати IP 15 Червня 2020 13:43
Не "до Польщі" а "з Польщі".. Скоріше б в Польщі відмінили 14 денний карантин..
Читач Показати IP 15 Червня 2020 13:44
Тут перекручено факти, сам заголовок збиває з толку. Степанов може дозволити українцям, які повертаються з Польщі не проходити карантин - що й ПООБІЦЯВ.
Сергій Показати IP 15 Червня 2020 22:00
Наші чиноші ви уроди і кровопивці скоро за повітря будимо платити
Людмила Показати IP 16 Червня 2020 08:39
Брехня чоловік з 15 на 16 перетнув кордон повернувся в Україну його зобовязали самоізолюватись.Ні в Польщі ні в Украні нічого не скасували.
андрій Показати IP 16 Червня 2020 12:21
заїхав до польші учора 15-сиджу на карантині
Артем Показати IP 16 Червня 2020 14:41
Мені би кулемет щоб почистити злодійску владу, беручі цей гріх на душу,я це зробити мушу, терпіння вже немає ,народ в біді не доїдає, а наші депупатики спокійно зависають!¡
Наталія Показати IP 16 Червня 2020 18:21
Сижу на карантині, поліція була годину тому на контролі. То яка відміна карантину? Сон рябої кобили...
БОГДАН Показати IP 17 Червня 2020 20:48
Перктинали кордон сьогодні карантин 14 днів обовязковий для всіх віз двох з польським громадянством немає значення .так само питались за тих хто вертається в Україну карантин обовязковий .
Юлия Показати IP 18 Червня 2020 02:13
Как всегда все перекручено. Зачем вводить людей в заблуждение?! Министр Украины не может отменить карантин для украинцев въезжающих в чужую страну! Это даже не логично...