USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Українцям змінять правила оплати за газ

28 Вересня 2021 19:18
В Україні мають намір ввести щомісячну схему оплати за послуги «Нафтогазу» щодо постачання газу.

Про це йдеться в постанові Кабміну від 27 вересня, пише Кореспондент.

Одним із пунктів визначено «сприяння переходу на нову модель розрахунків побутових споживачів за природний газ, коли кожен місяць такий споживач платить 1/12 від очікуваної річної вартості спожитого газу, розрахованої відповідно до профілю споживання».

Крім того, планується створення балансуючих груп для постачальників газу населенню, учасники яких можуть купувати газ у «Нафтогазу» в обсягах, достатніх для покриття відборів побутових споживачів, на недискримінаційних (рівних) умовах і за фіксованою ціною на період до 1 травня 2022 року.

Цією ж постановою Кабмін затвердив підписання договору НАК з Оператором ГТС України, за яким «Нафтогаз» отримає близько 48 млрд грн на закупівлю газу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 28 Вересня 2021 20:25
Що значить очікуваної??? На чорта тоді лічильники купували???
Дідо Показати IP 28 Вересня 2021 20:51
А якщо я вмру? Чому я маю платити наперед? За хліб я наперед не плачу.
Їван з Гнідави Показати IP 28 Вересня 2021 21:04
Того мудрагеля, шо ото розродився таким висером, керуючись його ж теорією треба вже посадити в тюрму за очікуване згвалтування !
Він Показати IP 28 Вересня 2021 21:30
Поставте лічильники з можливістю купівлі газу наперед як товару і не буде ані заборгованості, а ні спекуляції. Купив 50 кубів на баланс, закінчились - купуєш ще, з рахунку віднімається спожитий газ. Аналогічно з водою і електрикою.
скептик до Він Показати IP 28 Вересня 2021 22:00
тобі піндюлєй очікувано відвішати, мудрило ?
Джельсоміно Показати IP 28 Вересня 2021 22:23
Зими бувають різні. Одного року тепліше, в іншому навпаки. І споживачі так само можуть по різному споживати газ, в залежності від своїх потреб і температури у помешканні. Навіть середньоарифметична величина вираховується із двох достовірно відомих показників. А як можна передбачити очікуване споживання ??? Це як погоду передбачувати. Не завжди вгадаєш. А от же нам пропонують чергове намахалово.
читач Показати IP 28 Вересня 2021 22:41
Всіма можливими та неможливими методами заплутують людей.Такої "заплутаної" влади в Україні ще не було.Що спалив,за те і оплачую і ідіть ви до бісової ...ми.Невже українці такі тупі,що проковтнуть ці "нововведення",як проковтнули доставку газу.Не дратуйте людей,бо біда буде...
Правда Показати IP 29 Вересня 2021 06:45
ГАЗ-ЦЕ ТОВАР.Без лічильника його взагалі не можна продавати.І їх повинен встановлювати продавець(Волиньгаз),бо так вимагає закон.Скільки спожив,за те і заплатив.Все інше маячня.З електроенергією так само.Бо все інше вже є комунальною послугою.Можна платити і авансом,але це виключно рекомендація і не є обовязковою.Споживачі!Не дайте себе дурити в черговий раз.
Роман Показати IP 29 Вересня 2021 08:41
Зі всіх хто відписався є такі, що користуються послугами "Нафтогазу"? Адже в першому ж реченні сказано: "В Україні мають намір ввести щомісячну схему оплати за послуги «Нафтогазу» щодо постачання газу."