Українців заборонили звільняти під час карантину
Уряд на засіданні в середу, 25 березня, прийняв рішення про введення заборони звільняти працівників під час карантину. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська, пише РБК-Україна.
Він зазначив, що на час карантину за працівниками зберігаються трудові права і оплата праці. «Це стосується як держслужбовців, так і працівників приватного сектору», – сказав він.
«Також рекомендуємо підприємствам і організаціям утриматися від застосування звільнень громадян, передбачених пунктами 1, 3, 4 статті 40 Кодексу законів про працю. Йдеться про реорганізацію, ліквідацію, також прогул. Тобто ті підстави, які об’єктивно можуть виникнути у зв’язку з об’єктивним обставинам карантину і надзвичайної ситуації», – уточнив Малюська.
Також Кабмін сьогодні прийняв рішення про збільшення субсидій на час карантину і виділення їх тим громадянам, які за цей період втратять роботу, пише Кореспондент.
Так, на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП, в середньому, на 300 грн. Механізм має запрацювати після прийняття Верховною Радою закону про Стабілізаційний фонд. Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Він зазначив, що на час карантину за працівниками зберігаються трудові права і оплата праці. «Це стосується як держслужбовців, так і працівників приватного сектору», – сказав він.
«Також рекомендуємо підприємствам і організаціям утриматися від застосування звільнень громадян, передбачених пунктами 1, 3, 4 статті 40 Кодексу законів про працю. Йдеться про реорганізацію, ліквідацію, також прогул. Тобто ті підстави, які об’єктивно можуть виникнути у зв’язку з об’єктивним обставинам карантину і надзвичайної ситуації», – уточнив Малюська.
Також Кабмін сьогодні прийняв рішення про збільшення субсидій на час карантину і виділення їх тим громадянам, які за цей період втратять роботу, пише Кореспондент.
Так, на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП, в середньому, на 300 грн. Механізм має запрацювати після прийняття Верховною Радою закону про Стабілізаційний фонд. Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Цікаво, а з чого має платити приватний бізнес,якщо все закрито на карантин? Якщо уряд обіцяє, то нехай платить .
А! до дідо
Показати IP
25 Березня 2020 18:57
А при клятому Поросі жирок то небійсь нагуляли. От тепер прийшов час платити і худати.
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.