USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Луцьку під час карантину дівчинка щодня гуляє на даху. Фотофакт

22 Квітня 2020 20:02
Аби не порушувати карантинний режим, у спальному районі Луцька дівчина щодня гуляє на даху. Вочевидь, саме таким способом батьки вирішили хоч якось допомогти дитині подихати свіжим повітрям та погрітися на сонечку під час карантину, не порушуючи рекомендацій лікарів.

Такий фото- та відеофакт очевидцям вдалося зафіксувати на даху одного із будинків по проспекту Соборності.

Щоб не знудитися, дівчинка танцює, грається з голубами та просто прогулюється на даху «старого «Аверсу», утім не підходячи близько до краю.
Аби хоча б трошки подихати свіжим повітрям, вона проводить на такій імпровізованій мансарді по декілька хвилин щодня, і після цього повертається назад до квартири.
До слова, винахідливі українці самоізольовуються таким незвичайним способом вже не вперше. Так, 5 квітня у Львові молода мама з коляскою вирішила погуляти з дитиною на даху багатоповерхівки.
А у 9 квітня Харкові молодий батько, аби погуляти з немовлям, виніс коляску з дитиною на дах свого будинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
VOG Показати IP 22 Квітня 2020 20:32
Дійсно, важлива новина...
Maksym до VOG Показати IP 22 Квітня 2020 21:22
100%
Петро до VOG Показати IP 22 Квітня 2020 22:27
Вам мабуть краще чути за мордобій і бачити вигул алкашні на подвір'ї і п' янки на дитячих майданчиках?
вася до VOG Показати IP 23 Квітня 2020 15:52
не подобається , не читай , заплати за Діскавері , а тут новини безкоштовні , тобі нічого не винні
я Показати IP 22 Квітня 2020 21:28
На скільки хватає розуму, то на стільки і пишуть.
Петро до я Показати IP 22 Квітня 2020 22:31
В мене на подвір'ї біля "домашнього" в 6 ранку вже стрждуща алкашня "на вигулі", але ні разу не чув щоб їх розумом і вподобаннями хтось цікавився
До VOG Показати IP 22 Квітня 2020 21:44
В той час, коли у Луцьку гуляє більшість де заманеться...
пес дюк Показати IP 22 Квітня 2020 23:10
а чому алкаши і бомжи не помирають від коронавірусу?
Отакої Показати IP 23 Квітня 2020 07:20
Дитино,спустись на землю і погуляй,а не дихаєш випарами бітуму.
Миротворець Показати IP 23 Квітня 2020 09:15
Зазомбували бідних людей за допомогою продажних змі не знають діти чим зайнятися, ворогам роду людському це не руку. Не дивіться телевізор і буде все добре. Всім міцного здоров'я.