Українців закликають не встановлювати у бомбосховищах камери і не вести онлайн-стріми
Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації закликає розпорядників бомбосховищ не встановлювати жодних систем відеофіксації і не допускати онлайн-стрімів.
Про це Держспецзвʼязку повідомляє у Телеграмі.
На вимогу Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України, у великих містах, спільно з органами місцевого самоврядування, провайдери та оператори підключають бомбосховища до інтернету.
Розпорядників бомбосховищ просять не встановлювати жодних систем відеофіксації та систематично проводити з населенням роз’яснювальну роботу щодо недопустимості онлайн-стріму з бомбосховищ, розкриття місцеперебування та осіб, які там перебувають.
У низці областей були проведені заходи із резервування каналів звʼязку. Окрім цього, зарезервовано та налаштовано переадресації на номери 101,102,103 та 104 у Чернігівській та Луганській областях.
Мобільні оператори Київстар, Vodafone та Lifecell в тісній взаємодії з Держспецзв’язку, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), Мінцифрою у лічені години запустили національний роумінг у відповідь на відключення ворогом від зв’язку Херсонської та частини Миколаївської областей.
АТ «Укртелеком» відновив надання послуг у Чернігівській області, однак через аварії на магістральних лініях у Сумській, Херсонській, Миколаївській та частині Київської областей зазнавали перебоїв зі звʼязком. Роботи з відновлення інтернет-послуг Київській області тривають. Також оператор зняв обмеження швидкості доступу до інтернету в усіх областях, окрім Чернігівської та Сумської областей – пріоритет надається на критичні потреби ЗСУ та обʼєктам критичної соціальної інфраструктури. Загальна кількість регіональних вузлів зв’язку, що працюють, збільшилася до 77%.
Системи оперативно-технічного управління комунікаційними мережами продовжують функціонувати у режимі управління під час воєнного стану, яке здійснює Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Держспецзвʼязку повідомляє у Телеграмі.
На вимогу Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України, у великих містах, спільно з органами місцевого самоврядування, провайдери та оператори підключають бомбосховища до інтернету.
Розпорядників бомбосховищ просять не встановлювати жодних систем відеофіксації та систематично проводити з населенням роз’яснювальну роботу щодо недопустимості онлайн-стріму з бомбосховищ, розкриття місцеперебування та осіб, які там перебувають.
У низці областей були проведені заходи із резервування каналів звʼязку. Окрім цього, зарезервовано та налаштовано переадресації на номери 101,102,103 та 104 у Чернігівській та Луганській областях.
Мобільні оператори Київстар, Vodafone та Lifecell в тісній взаємодії з Держспецзв’язку, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), Мінцифрою у лічені години запустили національний роумінг у відповідь на відключення ворогом від зв’язку Херсонської та частини Миколаївської областей.
АТ «Укртелеком» відновив надання послуг у Чернігівській області, однак через аварії на магістральних лініях у Сумській, Херсонській, Миколаївській та частині Київської областей зазнавали перебоїв зі звʼязком. Роботи з відновлення інтернет-послуг Київській області тривають. Також оператор зняв обмеження швидкості доступу до інтернету в усіх областях, окрім Чернігівської та Сумської областей – пріоритет надається на критичні потреби ЗСУ та обʼєктам критичної соціальної інфраструктури. Загальна кількість регіональних вузлів зв’язку, що працюють, збільшилася до 77%.
Системи оперативно-технічного управління комунікаційними мережами продовжують функціонувати у режимі управління під час воєнного стану, яке здійснює Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.