USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Усик за очками переміг Джошуа та став чемпіоном світу у суперважкій вазі

26 Вересня 2021 01:13
Олександр Усик одноголосним рішенням суддів переміг британця Ентоні Джошуа та став новим чемпіоном світу у суперважкій вазі.

Поєдинок боксерів відбувся у Лондоні на стадіоні «Тоттенхем».

Відзначимо, що у цьому бою британець Джошуа захищав титули чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBF, IBO у суперважкій вазі. Обидва боксери є переможцями Олімпійських ігор. Для Усика це був лише третій бій у суперважкій вазі.

Боксери обережно розпочали поєдинок, особливо не ризикуючи, але Олександр Усик викидав більше влучних ударів. З третього раунду український боксер пішов в атаку, викидаючи більше ударів, ніж у попередніх раундах.

Активніший бокс розпочався у п‘ятому раунді, коли в розмін включилися обидва боксери. Шостий раунд був за британцем, який був активнішим наприкінці раунду, намагаючись знайти нокаутуючий удар.

А у сьомому раунді Олександр Усик «потряс» Джошуа, який підкосився від його удару з лівої. У чемпіонських раундах було помітно, що в Джошуа закривалося праве око, а на обличчі в Усика була кров.

Дванадцятий раунд пройшов у розмінах на дистанції, жоден з боксерів не показував, що має проблеми з «фізухою». А останні секунди пройшли під домінуванням українця, який ледь «не поклав» Джошуа, влучаючи кожен раз.

Але в підсумку долю поєдинку мали вирішити судді. Усі вони віддали перемогу Олександру Усику.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Роберт Показати IP 26 Вересня 2021 01:39
Чемпіон, гордість нації. Шкода, що трансляцію не показали українцям
Корiнний лучанин до Роберт Показати IP 26 Вересня 2021 09:39
А Рен ТВ оказував.
Олег до Роберт Показати IP 26 Вересня 2021 15:03
Показували, тільки за гроші (від 50 грн.) А кацапи в себе транслювали безкоштовно))))
Азаза Показати IP 26 Вересня 2021 01:54
Поясніть мені, для чого з бюджету фінансують ТВ канали типу перший, дом, атр? Певно для прославляння влади, певно для того щоб я дивився феєричну перемогу українця, справжнього патріота по РенТВ? Чи не це справжня зрада. Розігнати на..уй.
Читач Показати IP 26 Вересня 2021 06:25
По-перше, надважкій. А далі, коли я дивився цей бокс, то взагалі, чомусь, не вболівав за Усика, і зараз за нього гордість не відчуваю. Вата. Ви, крім у вболівальників в залі, український прапор бачили.? Хрестився, впав на коліна, присвята бій Богу - це все для того, щоб на рингу спеціально не згадувати про Україну. Вата - є вата. Краще б його від...дили.
Андрій до Читач Показати IP 26 Вересня 2021 08:59
Вата в тебе в голові.
Азаза до Читач Показати IP 26 Вересня 2021 09:18
Прапор на шортах і на рукавицях. Цього мало? Я думаю достатньо для країни яка навіть трансляцію твого бою не показала. Це не олімпіада і не чемпіонат світу, це бізнес і замотуватись в прапор як і боксувати в вишиванці могли заборонити організатори.
777 до Читач Показати IP 26 Вересня 2021 09:22
Все кроме слепых и тупых видели и флаг и бой и Сашину победу....Красавец!
Попандопуло до Читач Показати IP 26 Вересня 2021 14:26
Усик в Симферополі з українським прапором їздить. І ніхто навіть не мекне. Дарма Ви так.
Андрій до Читач Показати IP 26 Вересня 2021 16:21
Який же ти **лан, якщо прапорів на бачив. А після бою з чим Саша гопак танцював? З якими ж у*обками доводиться в екраїні жити..
Андрій до яитача Показати IP 26 Вересня 2021 09:08
А Ви підійдіть до нього поближче і скажіть те,що Ви написали
Анонім Показати IP 26 Вересня 2021 09:33
Усик - глибоко віруюча людина. І те, що він перехрестився - не показуха.
Дідо Показати IP 26 Вересня 2021 10:26
Справжній українець. Еталон.
член кориспондент Показати IP 26 Вересня 2021 10:55
коли виходиш на бій з майстром такого рівня і не віруючий перехреститься
Стервененко Показати IP 26 Вересня 2021 13:06
А у меня ножичек - с.
Повага Показати IP 26 Вересня 2021 15:48
Вітаємо зперемогою! Справжня гордість!!!