USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 44.50 45.15
  • PLN 3.30 4.00

Утретє цьогоріч: в Камінь-Каширському районі знову виявили сказ у лисиці

12 Березня 2025 21:37
Результати лабораторного аналізу підтвердили захворювання у лисиці, яку виявив житель одного з населених пунктів Камінь-Каширщини.

Про це повідомили в РВА.

Про заходи щодо ліквідації осередку та недопущення поширення недуги говорили під час протиепізоотичної комісії, засідання якої провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

З-поміж першочергових заходів – встановлення карантинних обмежень в урочищах Румен, Галагора Новорудського старостинського округу Маневицької громади та урочищі Чепелівське Великообзирського старостинського округу Камінь-Каширської громади. Термін – два місяці, якщо не виявлять інших випадків.

Читати ще: У селі на Любешівщині встановили карантин через скажену лисицю

Фахівці районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області запевняють: епізоотична ситуація контрольована. Проводять усі належні заходи, зокрема роз’яснювальну роботу серед населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus