USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку один із автобусних маршрутів замінять на тролейбусний

25 Березня 2014 13:34
В майбутньому центр міста планують звільнити від маршруток.

Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» учора, 24 березня.

Він повідомив, що в місті один із маршрутів, яким курсує міський автобус, повністю замінять на тролейбусний. Утім, міський голова, проанонсувавши цю ініціативу, не захотів уточнити, якого саме маршруту це стосується. Мовляв, усе поки що в планах.

Він лише зазначив, що одна з найбільших причин забруднення повітря в місті - громадський транспорт. Тож, щоб цього якнайменше уникнути, в майбутньому планують звільнити центральну частину міста від маршруток, та замінити їх на тролейбуси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
валік Показати IP 25 Березня 2014 13:38
це неправильно. треба щоб були і маршрутки і тролейбуси. Нехай замінять авто чиновників на тролейбуси -переходьте до людей в тролейбуси!
Живу у Луцьку до валік Показати IP 25 Березня 2014 17:31
Це правильно і взагалі маршрутки це є перехідний вид транспорту що вже мало того що затримався а вже почав перешкоджати роботі та еволюції засобів та способів міських перевезень!
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 14:26
Це правильно. Потрібно надати можливість ЛПЕ заробляти, а не тільки возити пільговиків, хоча і це потрібно. Друге питання - де брати додаткові тролейбуси, адже , в даний час, кількість тролейбісів на існуючих тролейбусних маршрутах катастрофічно зменьшується?!
добродій Показати IP 25 Березня 2014 14:39
"хай замінять авто чиновників на......" ровери (2-колісні)... хай привчаються до європейських.......
1 Показати IP 25 Березня 2014 16:06
В м. Вінниця давно перевезення пасажирів по місту здійснює тільки комунальне підприємство: тролейбуси, трамваї, автобуси. А в.Луцьку ніхто не хоче наступити на приватника зрозуміло з яких причин... А замінити автобусний маршрут №15, який обслуговує депо, на тролейбусний депо- ума великого не треба, але це приведе до зменьшення виручки із-за різниці вартості білету на проїзд та збільшення пільговиків.
TFA до 1 Показати IP 25 Березня 2014 20:35
Тролейбус не треба заправляти солярою, ось де вигода.
TFA Показати IP 25 Березня 2014 20:34
Капітан Очевидність каже, що це маршрути №15/15а, бо на інших маршрутах немає можливості пустити тролейбус по вже існуючій контактній мережі.
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 21:02
Однозначно що маршрут 15. Інформація з міськради...