USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Луцьку починають дезінфекцію доріг, тротуарів та під'їздів

20 Березня 2020 17:29
Задля недопущення поширення коронавірусу з 21 березня в Луцьку розпочинають дезінфекцію доріг та тротуарів міста розчином гіпохлориту натрію.

Про це повідомив радник міського голови Ігор Поліщук у фейсбуці.

«Також готуємо людей, засоби захисту, засоби розпилення та дезінфікуючі розчини для знезараження під‘їздів багатоповерхівок міста», – додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Х Показати IP 20 Березня 2020 19:07
А хто має проводити дезінфекцію в під'їздах,якщо працівники ЖЕКу в неоплачувальній відпустці???
Тетяна Показати IP 20 Березня 2020 19:22
А чому тільки багатоповерхівки? В інших будинках що, людей немає?
Галя і Іван Показати IP 20 Березня 2020 19:22
А ще нехай би поіція контролювала бомжів і хворих, які ходять по смітниках. Жінка на Відродженнч49/85 збирає непотріб, несе в хату, на зауваження не реагує, розвела антинсанітарію, син займається збутом наркотиків...Поліція, зробіть щось, благаємо!!!!
Нерозумію Показати IP 20 Березня 2020 20:17
Скільки ж, же вирішили бабла відмити??! Нас як завжди дурять і обкрадають, і списують то на війну, то тепер на вірус!!! Цирк....
Оля Показати IP 20 Березня 2020 21:54
Після випаровування гіпохлориту почнуть поступати в лікарні алергетики із ознаками задтшки, сльозоточивості і т.д. Не факт, що не буде летальних випадків.
123 Показати IP 20 Березня 2020 21:58
Хто з лікарів може пояснити як знезараження дороги та тротуарів захистить від вірусу?
До 123 Показати IP 20 Березня 2020 23:15
Ніяк, просто видимість роботи
123 Показати IP 21 Березня 2020 10:29
А потім з доріг це все буде стікати у каналізацію та водойми чи як? Як воно буде випаровуватись, чи можна буде відкрити вікна, щоб провітрювати приміщення, чи буде сморід по всьому місту? І головне для чого воно потрібно? Це ж вірус, він передається від людини до людини, для чого знезаражувати дороги? Для тих хто рачки повзає? Двері, поручні, ліфт я погоджуюсь але дороги...
Справедливий Показати IP 21 Березня 2020 19:23
В Китаї знезаражували все не шкодуючи ростворів і це допомогло.
До 123 Показати IP 23 Березня 2020 13:37
Цей дезенфікуючий розчин, не зроблений для того щоб шкодити здоров'я людей, повірь перед тим як його застосовувати цей розчин проводили не один аналіз його, і він очищує як і дорогі, каналізації, і ту саму питну воду, такшо нагнітати не потрібно, людина яка хоче зробити місто щистим і кращім шоб неяка зараза не циплялась, такшо держим кулакі шоб цей вірус зникнув