USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ОДА спростували інформацію про те, що на Волині у вихідні закриють усі магазини

11 Квітня 2020 13:11
У ЗМІ з'явилася інформація про те, що на вихідні у Волинській області не працюватиме жоден магазин, зокрема й продуктовий.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі ОДА, така інформація не відповідає дійсності.

Натомість у Луцьку запроваджуються додаткові обмежувальні заходи на період карантину. Зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів (з 13 години 00 хвилин суботи до 06 години 00 хвилини першого робочого дня після вихідних, святкових днів), починаючи з 11 квітня 2020 року.

В поліції зазначають, що рішення щодо обмеження свободи пересування громадян має рекомендаційний характер. Адже комендантська година можлива лише за умови введенння правового режиму надзвичайного стану. Влада рекомендує громадянам утриматись від відвідувань громадських місць, проте це не заборонено законом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анатолій Показати IP 10 Квітня 2020 13:32
Так магазини і є за визначенням громадськими місцями.
До журналістів до Анатолій Показати IP 10 Квітня 2020 15:37
Тому що вони просять, бо не мають права заборонити людям виходити з дому. Військового стану ж не введено. Дурять людей! А змі не публікують початок документу ода, де про це пишуть.
Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2020 16:26
То, напевно, торгаші пустили чутки. Народ вже в чергах... Виручка буде хороша.
Галина Показати IP 10 Квітня 2020 16:35
Люди добрі, якщо маєте таку можливість, то обмежте свої хаотичні рухи і дійсно ізолюйтеся для блага себе, своєї родини, своєї країни. Я не думаю, що влада хоче зробити гірше, береженого і Бог береже. Бо стаття Конституції Вам не допоможе, коли почнете задихатись від пневмонії, а з нашою медициною сподіватись можна лише на свій імунітет.
Свідомий Показати IP 10 Квітня 2020 17:39
Мда.... Алкаші вкотре виграли. Кому прийшло в голову заборонити займатись спортом на спортивних майданчиках і при цьому ж сплачувати штраф. Брєд. Головне горілку в магазинах продавати. Нехай молодь споюється.
Отакої Показати IP 10 Квітня 2020 17:44
Які ще обмеження для однієї людини або сімї,якщо вони просто гуляють на свіжому повітрі і ні з ким не контактують.Заразитись на вулиці неможливо,якщо дотримуєшся карантинних норм.А от в церкві-так,в магазині,в банку,лікарні...
Смєшко Показати IP 10 Квітня 2020 21:41
Люди добрі , скільки можна вестись на цей розвод з корона вірусуом?! Вас « нагинають» і дивляться де ж буде Ваша межа до якої Ви «нагнетесь»... Менше дивіться телевізор і читайте новин і точно не захворієте!
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2020 22:30
Звичайно це все інформаційний обман,скільки можна у це все вірити? Зробили з нас може зомбі,а насправді життя продовжується і треба жити і насолоджуватися життям.
лучанЦІ до Лучанка Показати IP 11 Квітня 2020 13:43
Окейно! Ну то поїдьте у Італію, Іспанію... насолодіться життям, помандруйте... Це ж треба скільки розуму мати, щоб таке написати?! :)
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2020 00:07
И что здесь такого, в Германии всю жизнь в воскресенье все магазины закрыты, кроме булочных! Сам в этом убедился осенью! Утром в церковь, потом отдых, никаких забегов по базарам и магазинам! Берём с них пример! Между прочим, Германия на последнем месте по смертности от короновируса в мире! И если это правда, то они успели в январе-феврале скупить в Украине тонны масок и халатов, а на борьбу с короновирусом выделяют миллиарды евро! Просто каждый делает своё дело и дисциплина побеждает всё!
ЛучанинУ до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2020 13:45
Карту онлайн спочатку подивись, а потім про смертність у Німеччині кажи, да ще і у світі...!!!
Лучанин до ЛучанинУ Показати IP 11 Квітня 2020 15:56
Считают смертность в % от количества заболевших, в Германии 1,5%, а в Италии 12%! Разницу усекаешь!
Ввв Показати IP 11 Квітня 2020 00:44
В туалет теж по графіку?
Ссс до Ввв Показати IP 11 Квітня 2020 13:46
Тобі тільки так!
Вов до Ввв Показати IP 11 Квітня 2020 16:45
Бумагам прикупив? :)
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 11 Квітня 2020 13:47
Проколовся, вчергове, знову, голова ВОДА Ю.Погуляйко. Ст. 33 Конституції України: "Ніхто не може обмежувати громадян у свободі пересування". Тепер на ньому лежить повна відповідальність за паніку і скупчення й черги людей біля продовольчих магазинів і аптек. Скільки громадян там, у цих натовпах, заразилося коронавірусом?? На вашому місці, Юрію Михайловичу, я б подав у відставку.
Штраф Показати IP 11 Квітня 2020 13:52
Так а штрафи це фейк чи дійсно штрафуватимуть??
порадник до Штраф Показати IP 11 Квітня 2020 16:47
Вийди, спробуй, поруш вимоги карантину і нам розповісиш :)
Штраф до порадник Показати IP 12 Квітня 2020 10:27
В мене друг працює в магазині, так от , вони працювали вчора, і сьогодні працюватимуть, питання - для кого? , Відповідь, це все має дораччу форму, і якщо ти вийдеш в магазин в неділю, то штрафувати не будуть(головне маску, перчатки не забудьде). Ато получається кляті змі пишуть "громкі" заголовки, а деякі нюанси чомусь не описують...