USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

В озері Люб'язь знайшли тіло Олексія Веремійчика

16 Жовтня 2019 16:29
Знайшли тіло директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика.

Нагадаємо, чоловік разом з друзями був на рибалці на озері Любязь у Любешівському районі.

12 жовтня був сильний вітер, через що човен перекинувся, трьох людей врятували, а Олексія шукали п'ять днів.

До пошуків залучали і рятувальників, і поліцію, і місцевих мешканців. Допомагали також кінологи та спеціалісти з ехолотом. У пошуках Олексія задіяли й гелікоптер.

Тіло знайшли приблизно в тому ж місці, де і перекинувся човен із рибалками. Усі ці дні там проводили активні пошуки, проте вони були безрезультатними.

На місці працює слідчо-оперативна група поліції. З метою остаточного встановлення часу та причин смерті тіло направлять на проведення судово-медичної експертизи.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині, друзям та колегам загиблого. Вічна пам'ять.
Довідка:

Олексій Веремійчик народився 9 червня 1984 року у Луцьку. У 2007 році закінчив Національний «Львівська політехніка» та отримав вищу освіту за спеціальністю «Прикладна лінгвістика».

З лютого 2008 по липень 2008 року – програміст Волинського державного коледжу технологій та бізнесу.

З липня 2008 по червень 2010 року – головний спеціаліст сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення національної служби посередництва та примирення у Волинській області.

З червня 2010 по лютий 2014 року – завідувач сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення національної служби посередництва та примирення у Волинській області.

З липня 2014 по липень 2017 року – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.

З 1 серпня 2017 року був директором департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Луччвнен Показати IP 16 Жовтня 2019 16:35
Співчуваю рідним!
Читач Показати IP 16 Жовтня 2019 16:39
Співчуття рідним.... :(((
Наталка до Читач Показати IP 17 Жовтня 2019 16:50
Співчуття рідним! Дуже шкода! Молода ще людина! Ще б жити та жити! Але я в перший раз бачу, коли під коментарями про співчуття, коли людина померла, ставлять «-«. Люди, схаменіться! Неможна бути такими злими і ненависними!
Елена Показати IP 16 Жовтня 2019 16:45
Странно,он же поплыл в сторону берега...
Олена до Елена Показати IP 16 Жовтня 2019 17:00
Співчуття родині, а от до друзів тепер є питання...
Лучанка до Олена Показати IP 16 Жовтня 2019 17:31
Що за люди у нас?! Які питання до друзів? Вони усі разом з Олексієм певний час перебували у холодній воді. Явно розум був не дуже світлим. Вас би засунути на певний термін у холодну воду і ще щоб ви розуміли, що на межі життя та смерті.... І якби вашого чоловіка/брата/сина і тд вдалося врятувати, а от його друг би загинув, ви б винили б свого родича? Сумніваюсь... Тому перестаньте свої версії виписувати. Якщо дійсно є якась таємниця, то вона обов*язково розкриється. Така Божа воля. Дуже шкода. Краще б помолились за його душу. І просили б в Бога дати тепер сил його рідним. Співчуття родині!
Василь до Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2019 18:50
Я вибачаюсь. Як би не дуже сильний в психології , але з огляду на свої особисті стрессові ситуації, можу сказати наступне: в стресовій ситуації людина пам"ятає все настільки чудово, що ви собі не уявите. До найменших деталей.Тим більше , що це явно не діти. Не хочу будувати теорій заколотів, але з друзів я б спитав, тим більше що тіло знайшли в тому місці де був човен....В цьому житті можна вірити тільки батькам, це єдині люди яким на тебе не всеодно......
Наталя до Василь Показати IP 16 Жовтня 2019 21:53
Нікого не виправдовую, але з Вами не погоджусь, особисто, в стресовій ситуації, мало що пам’ятаю (замічу, абсолютно тверезою). Людина людині «рознь», всі ре гагу ють по-різному ((
Василь до Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2019 18:50
Я вибачаюсь. Як би не дуже сильний в психології , але з огляду на свої особисті стрессові ситуації, можу сказати наступне: в стресовій ситуації людина пам"ятає все настільки чудово, що ви собі не уявите. До найменших деталей.Тим більше , що це явно не діти. Не хочу будувати теорій заколотів, але з друзів я б спитав, тим більше що тіло знайшли в тому місці де був човен....В цьому житті можна вірити тільки батькам, це єдині люди яким на тебе не всеодно......
Дьодік до Елена Показати IP 16 Жовтня 2019 18:29
Там у всі сторони берег - це ж озеро... Жахлива історія, жаль молоду людину.
Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2019 16:45
Співчуваю родині та друзям. така важка втрата (( будьте сильні, тримайтеся
Знайома Показати IP 16 Жовтня 2019 16:49
Співчуття рідним. Шкода невимовно. Дуже хороша людина.
Юлія Показати IP 16 Жовтня 2019 16:52
Велике співчуття усій сім'ї та друзям. Хоча особисто не знайома, але усі дні спостерігала та надіялась, що станеться чудо!
Лучанин Показати IP 16 Жовтня 2019 17:07
Співчуваю рідним! Гарна людина та керівник!
Вячеслав Показати IP 16 Жовтня 2019 17:57
Тільки недавно записували його коментар у палаці учнівської молоді коли нагороджували молодих спортсменів.Навіть не віриться, що так може статись.Вічна память! Щирі співчуття рідним та близьким.
Юрій Показати IP 16 Жовтня 2019 18:55
Щирі співчуття родині.
Віталіна Показати IP 16 Жовтня 2019 19:08
Співчуття рідним! Але друзі-колеги мабуть правду не сказали напочатку. Біда горе родині. Тримайтесь! На все воля Божа. Вже хто там винен але нажаль людини Хорошої немає. Жаль сумно..
51 -а незнаменита Показати IP 16 Жовтня 2019 19:54
Мабуть порядною людиною був, співчутя рідним більше ніж за Романюка і Клімчука разом взятих.
33ій Показати IP 16 Жовтня 2019 20:10
Запропонувати "друзям" пройти добровільно поліграф. В Рівно є приватна фірма що цим займається.
Т до 33ій Показати IP 16 Жовтня 2019 20:53
А хтось задумався як зараз цим друзям важко. Дружили, планували, відпочивали разом, але не судилося ім загинути, Господь змилувався. Тепер без вини винуваті. Олексія безмежно шкода, хороший був чоловік, батько, син. Співчуття родині, близьким.
О,Лена Показати IP 16 Жовтня 2019 21:14
Невідомо чи то були справжні друзі, чи так собі «друзі по рибалці». Але тіло виявили біля місця, де перевернувся човен. Там, де вони ще були разом...
Іванна Показати IP 16 Жовтня 2019 22:25
Якщо друзі не винні,то поліграфу не повинні боятись,а навпаки таким чином зняти з себе підозри.Співчуття рідним...
Коля Показати IP 17 Жовтня 2019 11:02
Приховали рибалки правду. Хіба від Бога сховаєш? Цікаво чому їм це вигідно було брехати ?? С півчуття родині!!! Тримайтесь!!!!
Наталка Показати IP 17 Жовтня 2019 12:13
..просто співчуття всім рідним та близькім!
Жанна Показати IP 17 Жовтня 2019 12:41
чому рибалки обманювали всіх що він поплив до берега?
Дивні до Жанна Показати IP 17 Жовтня 2019 14:50
Поплив і недоплив. На жаль. Ви пливли колись у відкритій водоймі? В штормову погоду? В 12 градусів? Отож бо.
До дивних Показати IP 17 Жовтня 2019 18:22
Він був моржем і гарно плава як казалось раніше ! Він не міг зразу потонути. Може ті хлопці щось рішали " що так на рибалку його з собою тягнули! Вони ж самі як говорили люди запросили його. Не міг він зразу як почати пливти і потонути. І чому ж тоді ті хлопці обманули? Якби зразу потонув то чому ж вони не сказали вони ж то бачили .