USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«В Порошенка – істерика. Він готує найманців для охорони своїх офісів», – волинський ветеран «Донбасу»

24 Липня 2020 15:29
Створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування обставин подій під Іловайськом, Дебальцево та Слов’янськом, очевидно не на жарт перелякало і вивело з рівноваги екс-президента Петра Порошенка.

Таку думку в ефірі телеканалу «Аверс» озвучив доброволець батальону «Донбас» Богдан Пташник.

Так, за його словами, після оголошення в залі парламенту ініціативи нардепів з депутатської групи «За Майбутнє» розслідувати ці події, до співголови депутатської групи Тараса Батенка підійшов Петро Порошенко і емоційно, на грані істерики, почав висловлювати свої претензії і невдоволення.

Читати ще: Слідча комісія має відкрити правду на події в Іловайську, Дебальцевому і Слов’янську, – нардеп Тарас Батенко

Окрім цього, вже наступного дня в соцмережах почали поширюватися відеозвернення від людей в камуфляжі, ветеранів АТО, в яких вони наголошують, що будуть захищати центральний партійний офіс партії «Європейська солідарність». Щоправда від чого і кого – наразі не відомо.
"Очевидно Петро Олексійович, фракція якого саботує створення депутатської комісії з розслідувань котлів і виходу Гіркіна з Слов’янська (практично – створення так званої ДНР), боїться можливих акцій протесту патріотично налаштованих спільноти і особисто щодо нього і під стінами осередків Партії Європейської Солідарності«, – зазначає Богдан Пташник.

Нагадаємо, що очільник партії «За Майбутнє», нардеп від Луцька Ігор Палиця ще раніше анонсував створення ТСК, не в останню чергу і тому, що саме за події під Іловайськом було несправедливо звинувачено в дезертирстві і розформовано волинську 51 ОМБр. Як пригадує волонтер та депутат Волиньради Костянтин Зінкевич, саме Порошенко першим назвав 51-у бригаду дезертирами.

«Це було у серпні 2014-го на закритій зустрічі (без журналістів) із волонтерами. Ці слова мені назавжди закарбувались...», – писав Зінкевич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ыыы Показати IP 24 Липня 2020 17:39
Да не смішіть вже цими фсбшними фейками.
Да уж до Ыыы Показати IP 24 Липня 2020 20:14
А тим часом нашій армії заборонили розвідку, використання дронів, а срільба у відповідь після потрійного дозволу, якого поранений морпіх так і не дочекався.
Да ну Показати IP 24 Липня 2020 17:45
Істерика в теперішніх. Про*рали все, тепер тільки ростов чи Ізраіль.
Нажаль Показати IP 24 Липня 2020 17:47
Нажаль Україна капітулює, нові домовленості з сєпарами тому підтвердження.
123 до Нажаль Показати IP 24 Липня 2020 20:15
Скоро буде тендер на закупівлю білих прапорів.
Ага Показати IP 24 Липня 2020 17:48
Починайте розслідування, тільки рейтинг Пороху піднімете. Все вже ясно.
Моня Показати IP 24 Липня 2020 19:19
9 поширень в фейсбуці налякали Петю?
Валентин до Моня Показати IP 25 Липня 2020 01:26
Клоуни при владі розпочали фашистські методи боротьби!
Моня Показати IP 24 Липня 2020 19:26
Чи може фото птічника налякало
Володимир Показати IP 25 Липня 2020 00:59
Щоб не писали про Порошенка,він все-одно залишеться кращим за теперішніх!!!
антон до Володимир Показати IP 27 Липня 2020 05:33
РАСКОЛОЛ СТРАНУ,ЦЕРКОВЬ,ПРОС...АЛ КРЫМ И ДОНБАСС,ДОЛЛАР С 8 ДО 30 ГРН.и ЭТО ЛУЧШИЙ ИЗ ЛУЧШИХ? ВЫ ТОЧНО НЕ ИЗ ПСИХУШКИ?
Александр до антон Показати IP 5 Серпня 2020 11:15
Украина - это прежде всего украинцы и другие народы, которые уважают наши традиции и разделяют ценности. Это не касается понаехавших к нам со времён ссср и империи, но так и оставшихся пришельцами. Московским попам не место в Украине. Крым и Донбасс оккупировали наши «братья»-кацапы.
Люди добрі Показати IP 25 Липня 2020 06:32
З кого ви робите національного героя . Хто незнає пташника то їдьте у камінь-каширськ
де-факто Показати IP 25 Липня 2020 12:00
Якщо Гунчик обвалив рейтинг Порошенка на Волині, то Пташник - генерал піщаних кар'єрів на Поліссі, однозначного його поверне.
Сергійв Показати IP 25 Липня 2020 13:04
"за життя" - московський відстойник. Які у добровольців можуть бути з ними спільні інтереси, хіба гроші??
Моня до Сергійв Показати IP 25 Липня 2020 14:03
Питання і відповідь в одному реченні.
Николай. до Сергійв Показати IP 11 Жовтня 2020 12:54
А что. Медведчук устроил майдан, сдал Крым, развязал войну на Донбассе и не достиг мира? Медведчук уничтожил сотню банков и таким образом ограбив миллионы украницев? Медведчук взвинтил курс доллара почти до 30 и поднял тарифы в разы? Может Порошенко тебя сделал миллионером и ты стал жить намного лучше основной массы населения,раз тебе позиция Медведчука не нравится!
Генрих Показати IP 25 Липня 2020 16:24
Мародёр Порохосвин в панике!
Ха ха ха до Генрих Показати IP 25 Липня 2020 18:04
Ты смешон в своей ничтожности.
Пуп Показати IP 25 Липня 2020 18:37
Как же они бздят ,что возвращение Пороха заставит их прокладывать путь до Ростова (если успеют ). Все всё уже знают каждому из вас зелёных, вашу копеечную сущность.
Бзе! до Пуп Показати IP 25 Липня 2020 19:46
Зрабима їз ще граз гразом!
Моня Показати IP 26 Липня 2020 20:18
А що так? Фотка птічника, не принесла бажаної популярності?
Молодший сержант. до Моня Показати IP 28 Липня 2020 10:09
Усе логічно. Спочатку фото грізного Пташника. А зараз фото виведеного з рівноваги Пороха:))