USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні анонсували зростання пенсій до 7 тисяч

9 Березня 2021 21:47
Міністр соцполітики Марина Лазебна анонсувала зростання пенсій в Україні до 7 тисяч гривень. Для цього міністерство розробило спеціальну систему.

Про це йшлося на нараді у президента Володимира Зеленського, передає Офіс президента, пише РБК-Україна.

За словами Лазебної, розроблена міністерством система передбачає, що дефіцит Пенсійного фонду не зростатиме і це дозволить збільшити розмір пенсій у 1,5-3 рази.

«Середня пенсія зросте з 3 500 до 7 000 гривень. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, переходитимуть у спадщину. Добре, якщо у людини нарешті з’явиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат», – сказала вона.

Читати ще: В Україні на пенсію можна буде вийти в будь-якому віці. Умови

Нагадаємо, у березні в Україні почалася індексація пенсій. За даними Пенсійного фонду, половина українців отримали мінімальний розмір надбавки.

Додамо, що уряд переніс на кінець року виплату компенсацій пенсіонерам старше 75 років. Ця категорія пенсіонерів має отримати по 400 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 9 Березня 2021 21:50
байка на байцi
скептик до Анонім Показати IP 9 Березня 2021 23:04
це як середній аналіз мочі по басейну. мінімальна пенсія - 1769, максимальна - 17690. в середньому - 7000
Але до Анонім Показати IP 10 Березня 2021 14:03
Аха хах хахах хахаха ахах ха!
Анонім Показати IP 9 Березня 2021 23:56
Щоб ти ту"середню"пенсію в .... собі засунула
Анонім Показати IP 10 Березня 2021 14:03
Ну й ціна на хліб буде 500 грн., чи мо 1 000 ???
Да уж Показати IP 10 Березня 2021 14:04
Цирк, цирк, і клоуни.
К.лучанин Показати IP 10 Березня 2021 14:34
Ця інформація не витримує ніякої критики!!! У нас прожитковий мінімум привязаний до соціальних виплат . до зарплат суддів ,прокурорів і т.д. і це не можуть вирішити уже роками недолугі урядовці. Кажуть що це проблема а вирішувати не мають політичної волі. Страдають від цієї недолугості пенсіонери при пенсії від 1769грн і трохи вище. Фактичний ПМ становить 5170грн. - це підрахували у Мінсоцполітики. Виплати фільтрує Уряд. Пані Лазебна може багато чого лише анонсувати, а толку з цього анонсування. Це просто виглядає лише як піар.
Лучанка Показати IP 10 Березня 2021 15:55
А в межиків коли буде нормальна зарплата?!! Де обіцяні 300 відсотків, і чому нарахування ідуть не від мінімалки а від ставки???? Не накралась ще держава і головні лікарі Луцька??!!!! СБУ за ними плаче і ТЮРМА !!!!!