USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

В Україні хочуть заборонити шкідливі домішки в дитячому харчуванні

24 Вересня 2021 15:54
Верховна Рада України підтримала у першому читанні законопроєкт № 5148 про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення якості харчових продуктів, що споживаються дітьми.

Про це повідомляється на офіційній сторінці народної депутатки від Волині, членкині групи «Партія «ЗА Майбутнє» Ірини Констанкевич.

Що хорошого у законопроєкті?

– вдосконалення нормативно-правового регулювання питань, пов’язаних з безпечністю та якістю дитячого харчування;

– підвищення якості харчових продуктів;

– гармонізація українського законодавство у сфері дитячого харчування з вимогами законодавства держав-членів Європейського Союзу.

"Депутати-мажоритарники із групи «Партія «ЗА Мйбутнє» підтримують ідею законопроєкту про заборону вмісту у дитячому харчуванні шкідливих домішок. Українські діти повинні споживати якісну їжу. Проте до другого читання необхідно прописати норму, за якою здійснювався би контроль якості продуктів харчування. Ми зобов’язані дбати і про здоров’я дітей – це найперше, і дорослих, адже здоров’я українців далеке від світових стандартів. Ми повинні змусити уряд напрацювати комплексну програму «Здоров’я нації», – зазначила під час виступу у ВРУ народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «ЗА Майбутнє».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Я Показати IP 25 Вересня 2021 05:26
з чого б це вони так спереживались на 30 році незалежності? хтось з тих бариг буде випускати дитячі суміші???

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus