USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

В Україні від сьогодні перевірятимуть COVID-сертифікати за QR-кодом

21 Жовтня 2021 09:19
Від сьогодні міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із документів, затверджених урядом.

Як заявив під час засідання уряду Денис Шмигаль, нові правила пасажирських перевезень, які почнуть діяти з четверга, 21 жовтня, стосуватимуться лише поїздок між регіонами, передає УНІАН.

«21 жовтня починають діяти нові правила пасажирських перевезень. Всі міжобласні перевезення будуть дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест. Ми говоримо і про залізничний, і про авіаційний, і про автобусний транспорт», – нагадав Шмигаль.

Він підкреслив, що громадського транспорту в містах та перевезень усередині однієї області нові правила наразі не стосуються.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

- міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу «Дія»;

- негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Як ми писали, Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) планувало запустити паперову версію цифрового сертифіката вакцинації з QR-кодом.

29 вересня голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що поліція перевірятиме COVID-сертифікати за QR-кодом.

13 жовтня у поліції поінформували, що Нацполіція України вже встановила на планшети правоохоронців відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код із міжнародних та внутрішніх сертифікатів про вакцинацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Олена Показати IP 18 Жовтня 2021 15:49
А якщо вакцинована особа розповсюджуватиме хворобу, яке покарання??? Ви давайте, зразу відстрілюйте невакцинованих, у вас же на все повноваження є. Нас просто винищать тепер, забравши права і свободи гарнатовані Конституцією, замінивши якимось наказом МОЗ? Журналісти!!! Не мовчіть!
Хрен собачий до Олена Показати IP 21 Жовтня 2021 11:08
З-за таких впертих як ти, які по релігійним чи іншим мотивам не хочуть вакцинуватись, світ уже третій рік підряд не може виробити колективний імунітет і побороти цю заразу. Правильно робить влада всіх країн у світі, що обмежує права і свободи таких д.....лів, з-за яких ніяк не вдається побороти цю хворобу...
!!! до Хрен собачий Показати IP 21 Жовтня 2021 13:52
А звідки такі дані? ТБ передивився?)
Олена до Хрен собачий Показати IP 21 Жовтня 2021 14:39
Поцікався, "розумнику", хоча б ситуацією окремих країн. Іраїль вакцинував більше 80% своїх громадян і що??? У них ситуація зараз не краща нашої. Ти якщо худоба безмовна - то хай тебе і вакцинують хоч щодня, а в правовій державі людина має право вибору!
Лучанин до Олена Показати IP 21 Жовтня 2021 16:23
В Ізраїлі "розумнице",ситуація в рази краща ніж в нас.
911 Показати IP 18 Жовтня 2021 16:18
Люди,ви геть здуріли? Законом України,Конституцією заборонено вимагання медичних даних,окрім ухвали суду!!!!!!
Фахівець до 911 Показати IP 18 Жовтня 2021 16:45
Щось коли треба на курорти летіти чи на роботу в європу, ви так не обурюютесь їх вимогам сертифікатів
Яким до 911 Показати IP 18 Жовтня 2021 17:01
1) Яким саме законом? 2) І де, хто, в кого, і коли вимагає медичні дані?
2 до 911 Показати IP 21 Жовтня 2021 09:24
сиди вдома і ніхто з тебе нічого вимагати небуде
Не вакцинація а лікв до 2 Показати IP 21 Жовтня 2021 11:05
Давайте ви не будете вказувати, що нам робити. Ми ж вам не вказуємо? А дискримінація через відсутність папірця - це вже злочин! Невже ви настільки тупі, що не розумієте, що державі глибоко байдуже на ваше здоров"я, інакше не була б така ситуація зі смертністю від інших хвороб!!!
2 до Не вакцинація а лікв Показати IP 21 Жовтня 2021 13:04
ваші права закінчуються там де залежить безпека інших - не хочеш вакцинуватись, сиди вдома
Остап до 2 Показати IP 21 Жовтня 2021 13:56
Про яку безпеку ви говорите? Подивіться скільки гине на дорогах під колесами п'яних прокурорів, чи інших державних чинуш та їхніх родичів. В подальшому затягування судів, зміна показів свідків, або взагалі виявляється, що за кермом була інша особа. І нікому ніякого діла до цього, бо світом правлять гроші. Ви думаєте ви комусь потрібні окрім Вашої родини? Ви потрібні здорові державі? Ну-ну, наівні. З часом зрозумієте до чого було це все. Я до ковіда мав важку пневмонію, в міській лікарні місця бувало по ночах у палатах не було у пульмунології, нових хворих капали просто в коридорі. В.Федорович, завідуючий на той час, оперативно скеровував персонал на потрібні дії, і вдячний йому, що поставив мене на ноги. Коли лежав у відділенні, деяких переводили у реанімацію, і там деякі вмирали від ускладнень пневмонії. Пандемії ковіду тоді не було, або була, але ще був не час роздувати з цього проблему вселенського масштабу.
111 до 2 Показати IP 21 Жовтня 2021 14:52
А чому така якась одностороння безпека? 2 роки у школах не проходять медогляди..., люди з відкритою формою туберкульозу і з іншими інфекціями спокійно пересуються і ніхто до них діла не має. А чому так? Бо тут не замішані великі гроші та і в принципі владі та МОЗу далеко начхати на ваше здоров"я і ваш стан. Якщо після вакцинації піде щось не так - це будуть тільки ваші проблеми і ніякий Ляшко вже вам нічим не допоможе!
наказ МОЗ це ще не з Показати IP 18 Жовтня 2021 16:21
Тобто, людина яка хоче мати право вибору, залишиться викинутою без засобів на життя? то це не геноцид???
Фахівець до наказ МОЗ це ще не з Показати IP 18 Жовтня 2021 16:47
тобі дали право виботу- тестування
1 до наказ МОЗ це ще не з Показати IP 18 Жовтня 2021 17:02
Не вакцинуйся чоловіче, ні під яким предлогом. То все рептилоїди людей в зомбі хочуть перетворити. А свас усіх, довбнів невакцинованих, потім напевно нова раса повстане... хахаха, от шкода що у всіх реанімаціях одні невакциновані.
2 до 1 Показати IP 21 Жовтня 2021 09:23
+100%
Правда Показати IP 21 Жовтня 2021 09:26
В Великобританії нова мутація цього "бойового"вірусу.Коло потихеньку замикається,а далі по колу.Таке враження,що ніхто не знає як діяти,а китай тихенько мовчить...
укринець Показати IP 21 Жовтня 2021 09:33
виходить що весь світ дурні а українці умні
До українця до укринець Показати IP 21 Жовтня 2021 09:49
По всіх країнах ідуть протести, нам не показують цього . Дивився недавно пізнавальну передачу про інші країни - 0.0001 % носять маски - за ними і зрозумів, що передача нова, не до карантину. В одних готелях Туреччини, Єгипту іт.д. строго з масками , рукавиці., а в інших і близько не носять , інколи персонал
Сергій до До українця Показати IP 21 Жовтня 2021 10:36
Як не показують?Так ти нам покажи,скинь посилання на сайт,Ютуб,тощо...Розкрий нам затурканим очі.
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2021 10:13
Відкрийте список країн по вакцинації, і порівняйте країни де високий рівень вакцинації і де низький рівень. І подумайте в якій країні ви хочете жити ....
Сс до Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2021 10:44
Тільки щось в тих країнах де високий рівень вакцинації збільшується і рівень захворювань!!
Хрен собачий до Сс Показати IP 21 Жовтня 2021 11:12
Піз..дж. Ляпнув аби ляпнути???. Ти хоч в одній такій країні був???
Сс до Хрен собачий Показати IP 21 Жовтня 2021 11:35
Англія - 65% вакцинації - пік захворюваності 50 тис в день і новий штамп. Ізраїль - 80 % - пік захворювань якого ще не було. Монголія 100% вакцинованих- пік захворювань. Гіблартар-100% вакциновоних - захворювання поширюється. Я в загальному не проти вакцин, але в цьому випадку 100% мутна історія!
Анонім до Сс Показати IP 21 Жовтня 2021 20:40
По перше, в королівстві в два раза більше населення, відсоток 67, в Ізраїлі 61 відсоток, а не 80. Монголія - 2 тисячі випадків за добу, о це пік!
123 Показати IP 21 Жовтня 2021 10:25
створили мобільні групи для перевірки. СТВОРІТЬ КРАЩЕ МОБІЛЬНІ ГРУПИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ. А то в Луцьку вакцинують у міській лікарні. Черги. Я на роботі не можу просто піти і сидіти цілий день чекаючи "аудієнції". В державі все робиться як завжди (гланди через зад).
Петро до 123 Показати IP 21 Жовтня 2021 10:38
Літом все було без черги.Вакцини-море є.Де ви були?А ні,то держава вас не пускала.
Хрен собачий до Петро Показати IP 21 Жовтня 2021 11:16
Літом ще півень в дупу не клюнув. Температури не було, кашлю і соплі не текли...
666 Показати IP 21 Жовтня 2021 14:29
все, чого доб'ються і вже добилися, це банкрутство автостанцій та розвиток нелегальних перевезень. ви як діти малі, але ні, діти не тупі.
Анонім до 666 Показати IP 21 Жовтня 2021 20:34
Як раз тупі. Замість того, щоб подивитись далі свого нома ви верещете пародію на твердження...