В Україні викрили міжрегіональну мережу ботоферм
Українські правоохоронці заблокували діяльність міжрегіональної мережі ботоферм, яка діяла на території Києва та Запорізької області.
Про це пише Українська правда.
Ботоферма мала потужність у приблизно 3,5 тисячі ботів. Її організатори керували обліковими записами у соціальних мережах, електронними поштовими скриньками та електронними гаманцями з використанням фейкових персональних даних. Для реєстрації акаунтів, окрім українських, також використовувались іноземні SIM-картки операторів зв’язку.Вказані послуги надавалися в інтересах третіх осіб для інспірування соціальних конфліктів, поширення брехні щодо політичних конкурентів, підбурювання до протестів тощо.
Під час обшуків за адресами розташування обладнання вилучено технічне забезпечення, понад 6000 сім-карток та інші речові докази.
Слідчі дії тривають. Встановлюються особи, причетні до організації діяльності ботоферм.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише Українська правда.
Ботоферма мала потужність у приблизно 3,5 тисячі ботів. Її організатори керували обліковими записами у соціальних мережах, електронними поштовими скриньками та електронними гаманцями з використанням фейкових персональних даних. Для реєстрації акаунтів, окрім українських, також використовувались іноземні SIM-картки операторів зв’язку.Вказані послуги надавалися в інтересах третіх осіб для інспірування соціальних конфліктів, поширення брехні щодо політичних конкурентів, підбурювання до протестів тощо.
Під час обшуків за адресами розташування обладнання вилучено технічне забезпечення, понад 6000 сім-карток та інші речові докази.
Слідчі дії тривають. Встановлюються особи, причетні до організації діяльності ботоферм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
лучанин
Показати IP
17 Вересня 2020 19:49
Спалились поросята, не встигли перебігти до зеленят.
К.лучанин
Показати IP
17 Вересня 2020 20:24
А скільки в Україні ще не виявлено подібних ботоферм ! Україна для них райське місце, але думаю що це ненадовго. Певні органи знають це і активно працюють. Між іншим, про роботу цих ферм і говорив Лукашенко , маючи на увазі організаторів протестів в Білорусі.
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.