USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні заборонили 780 російських фільмів та серіалів

6 Жовтня 2018 13:44
Державне агентство України з питань кіно з серпня 2014-го заборонило 780 російських фільмів та серіалів, повідомляє прес-служба Держкіно.

Заборонені фільми і серіали містили пропаганду або популяризацію органів держави-агресора та каральних органів СРСР. У їх створенні брали участь актори, внесені до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

Заборонили також стрічки, які виробили у Росії після 1 січня 2014 року.

53 % українців не підтримують заборони окремих російських фільмів та артистів. Рівень підтримки різниться залежно від регіону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатоль_ Показати IP 6 Жовтня 2018 13:58
Це неподобство. Людям подобаються сериал то хай смотрять. Були ж хорош сериал про кохання
123 до Анатоль_ Показати IP 6 Жовтня 2018 16:44
О все консервы в защиту ватных сериалов. ДАЖЕ НЕ УДИВЛЯЕТ, что в защиту этого дер*ма повылазили убогие...
Українець Показати IP 6 Жовтня 2018 14:42
Клоуни.
? до Українець Показати IP 6 Жовтня 2018 17:14
Транслювати російські серіали зараз в Україні, це те саме що в часи Другої Світової в срср крутити фільми нацистської Німеччини. Пиня це реінкарнація гітлера.
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2018 14:46
Особливо "свати" містили дуже велику пропаганду,це ж треба які молодці.А серіал"школа"позорище.Забороніть,бо та молодь і так тупа.
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2018 15:02
Дайте список!
Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Жовтня 2018 15:10
Маразм крепчает! Лишилось наступним кроком вилучати книжки із бібліотек і спалити їх, або переробити на новий папір і видати твори Лариси Ніцой. Наприклад вірш - "Вова песика убив. Хто осудить Вову? Песик вчити не хотів Українську мову." або - "Їжачок не винуватий, Жора сам подався з хати В кайфі після косячка – Голий сів на їжачка." Рекомендовано міносвіти для учнів молодших класів.
!"№ до Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Жовтня 2018 16:47
Ха,ха,ха! Как же степа тебе тяжко живется, одна радость осталась, - гадить на украинских сайтах. Все так плохо, маацковских зарплат нет, "руския сязоны" окончились не начинаючись ... Хахаха, степан, а ты пиши еще, мо ж полегчает ....
Степан (Крымчанин) до !"№ Показати IP 6 Жовтня 2018 18:53
О, зомбована істота.
Лопатою по ваті Показати IP 6 Жовтня 2018 15:23
Раша вже давно використовує фільми, серіали, естраду як пропоганду. По якості контенту це відвертий мотлох, по суті це ті ж патрони і міни проти України, тільки в гібридній війні. ТАК ЩО ВСЕ ПРАВИЛЬНО!!!
Кіноман Показати IP 6 Жовтня 2018 15:42
Треба заборонити депутатам керувати країною Це просто дебілізм У них роботи немає Ледарі сидять
ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Жовтня 2018 16:24
А скільки ущербні створили рівноцінних по якості фільмів та серіалів взамін російських?
! до ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Жовтня 2018 17:09
Ущербний тут тільки ти ватка. А саме зараз канали починають виробляти свій український контент, і дуже добре виходить. А рюцке убоге непотрібство хай ватна біомаса дивиться.
ще не зовсім свідоми до ! Показати IP 6 Жовтня 2018 21:24
Вельми радий, що розпочинають, але, щось на фініші нічого не бачу (хоча маю 75 безтолкових каналів ТВ). Нічого, в 2019 розберемося, хто ватка, а хто руцкий.
Порошенко Показати IP 6 Жовтня 2018 18:57
Я фільми не дивлюся і народу не раджу Головне фабрика в Липецьку працює і це добре для меоего гаманця
Глядачка Показати IP 7 Жовтня 2018 17:58
Нехай Держкіно ретельніше відбирає сценарії нових фільмів за наші з вами податки. А то клепають, в основному, історії "під Америку", а ми за свої ж гроші маємо ще й квитки купляти на сеанси, мало того, що наші податки вже пішли в Держбюджет!!!!