USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як дітям безпечно «сидіти» в інтернеті: в Україні запрацювала гаряча лінія

15 Вересня 2020 15:50
В Україні розпочала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті – 1545*3.

Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності, а також з метою запобігання та навчання реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в інтернеті – і безпосередньо дітей та їхніх батьків (осіб, які їх замінюють), і фахівців, що працюють у контакті з дітьми.

Дорослі також можуть отримати кваліфіковані консультації щодо особливостей технічних налаштувань застосунків, якими діти користуються в цифровому середовищі.

Згідно з даними дослідження SWGfL, під час карантину підлітки перебувають на 80% більше часу онлайн, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті зросла вдвічі. Водночас у дослідженні ITU наголошують, що понад 85% дорослих українців не знають, куди звертатися в разі виникнення проблем у цифровому середовищі.

Консультаційна лінія орієнтована насамперед на дітей, які зіштовхнулися з проблемами онлайн, а також на їхніх батьків та опікунів. Однак, зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захищеності дитини в інтернеті.

Фахівці лінії працюють цілодобово. Вони надають інформацію щодо безпечної поведінки в цифровому середовищі для запобігання насильству, порушенню прав та іншим зловживанням в інтернеті, а також щодо шляхів реагування на негативний онлайн-досвід.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus