В Україну повернули тіла 77 полеглих оборонців
26 січня в Україну вдалося повернути тіла та останки 77 полеглих захисників. Надалі їх передадуть судмедекспертам для встановлення осіб загиблих.
Про це повідомляє УП з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
«Відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами реалізації якого в Україну повернено загиблих військовослужбовців: на підконтрольну уряду України територію сьогодні повернено тіла (останки) 77 оборонців України», – йдеться в повідомленні.
Роботу з підготовки до репатріаційного заходу вели тривалий час.
Надалі ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передання правоохоронцям та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.
Читати ще: Україна повернула тіла ще 66 полеглих захисників
Полеглих оборонців повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у взаємодії з об’єднаним центром при СБУ, МВС, ЗСУ, ДСНС у Сумській області, ДПСУ, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України.
Окрему вдячність Координаційний штаб висловив Міжнародному комітету Червоного Хреста.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє УП з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
«Відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами реалізації якого в Україну повернено загиблих військовослужбовців: на підконтрольну уряду України територію сьогодні повернено тіла (останки) 77 оборонців України», – йдеться в повідомленні.
Роботу з підготовки до репатріаційного заходу вели тривалий час.
Надалі ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передання правоохоронцям та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.
Читати ще: Україна повернула тіла ще 66 полеглих захисників
Полеглих оборонців повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у взаємодії з об’єднаним центром при СБУ, МВС, ЗСУ, ДСНС у Сумській області, ДПСУ, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України.
Окрему вдячність Координаційний штаб висловив Міжнародному комітету Червоного Хреста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.