«Вагітність дала сил пережити смерть чоловіка»: історія вдови загиблого бійця з Волині, яка сама виховує чотирьох дітей
![](/resize/450x252/r/files/news/2024/02-12/377142/photo_2024-02-11_20-29-44.jpg)
Наталія Циба з Володимира четверту дитину народила вже після загибелі чоловіка-військовослужбовця. 35-річний Сергій Циба загинув торік 21 червня на Харківщині.
Жінка розповіла Суспільному: її коханий загинув у ніч, коли вона була якраз в дорозі до нього – їхала на зустріч. Тоді Наталія була на восьмому тижні вагітності.
«Всю цю вагітність пронесла сама з дітками тільки. Так і почалося нове життя, де все перевернулося. Але вагітність давала мені сили – сили пережити смерть чоловіка», – зізнається жінка.
Перша прогулянка Наталії Циби з новонародженим сином – до Стели загиблих Героїв у Володимирі, де серед світлин — фото його тата Сергія Циби. Хлопчик дуже схожий на батька.«Хочу показати татові синочка, а синочку – тата. Бо ж на могилу поки поїхати не можемо – чоловік похований на Вінниччині. Найбільше болить те, що син тата не побачить, лиш на фотографіях, – каже Наталія.
Читати ще: «Я його сильно любила і люблю», – вдова полеглого танкіста з Волині
Сергій Циба служив штаб-сержантом за контрактом у 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. У перші дні повномасштабної війни спершу був у Житомирській області, потім його відправили на передову.З чоловіком Сергієм Наталія прожила у шлюбі понад п’ять років. Розповідає: разом виховували трьох дітей: 13-річну Тетяну й 11-річного Михайла від першого шлюбу Наталії, спільну доньку – трирічну Анну та очікували народження четвертого малюка.«У двох старших діток тато загинув рік тому – на війні в Харківській області. І через пів року рівно загинув мій другий чоловік, теж у Харкові. Тільки він трагічно загинув: повертався із завдання і потрапив у ДТП», – розповідає вдова.
Четвертий малюк народився 25 січня з вагою 4710 г та зростом 60 см. Народження сина батько через трагічну загибель не дочекався, каже Наталія, але встиг за життя обрати йому ім’я. Назвали сина Миколкою.Наталія Циба залишилася з чотирма дітьми сама. Зараз, каже, заради них знаходить у собі сили жити далі.
«Діти дають сенс життя та допомагають – і психологічно, і фізично. Бо самій упоратися зі всім дуже важко. Діти – це єдина підтримка в мене. Розумію, що треба триматися, бо самій їх доведеться ставити на ноги», – каже вдова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Жінка розповіла Суспільному: її коханий загинув у ніч, коли вона була якраз в дорозі до нього – їхала на зустріч. Тоді Наталія була на восьмому тижні вагітності.
«Всю цю вагітність пронесла сама з дітками тільки. Так і почалося нове життя, де все перевернулося. Але вагітність давала мені сили – сили пережити смерть чоловіка», – зізнається жінка.
Перша прогулянка Наталії Циби з новонародженим сином – до Стели загиблих Героїв у Володимирі, де серед світлин — фото його тата Сергія Циби. Хлопчик дуже схожий на батька.«Хочу показати татові синочка, а синочку – тата. Бо ж на могилу поки поїхати не можемо – чоловік похований на Вінниччині. Найбільше болить те, що син тата не побачить, лиш на фотографіях, – каже Наталія.
Читати ще: «Я його сильно любила і люблю», – вдова полеглого танкіста з Волині
Сергій Циба служив штаб-сержантом за контрактом у 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. У перші дні повномасштабної війни спершу був у Житомирській області, потім його відправили на передову.З чоловіком Сергієм Наталія прожила у шлюбі понад п’ять років. Розповідає: разом виховували трьох дітей: 13-річну Тетяну й 11-річного Михайла від першого шлюбу Наталії, спільну доньку – трирічну Анну та очікували народження четвертого малюка.«У двох старших діток тато загинув рік тому – на війні в Харківській області. І через пів року рівно загинув мій другий чоловік, теж у Харкові. Тільки він трагічно загинув: повертався із завдання і потрапив у ДТП», – розповідає вдова.
Четвертий малюк народився 25 січня з вагою 4710 г та зростом 60 см. Народження сина батько через трагічну загибель не дочекався, каже Наталія, але встиг за життя обрати йому ім’я. Назвали сина Миколкою.Наталія Циба залишилася з чотирма дітьми сама. Зараз, каже, заради них знаходить у собі сили жити далі.
«Діти дають сенс життя та допомагають – і психологічно, і фізично. Бо самій упоратися зі всім дуже важко. Діти – це єдина підтримка в мене. Розумію, що треба триматися, бо самій їх доведеться ставити на ноги», – каже вдова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.