USD 26.2 26.4
  • USD 26.2 26.4
  • EUR 29.15 29.4
  • PLN 6.7 6.82

Вакарчук завтра оголосить про створення своєї партії, – ЗМІ

Лідер гурту "Океан Ельзи« Святослав Вакарчук закликав українців 16 травня об 11:00 зібратися в Києві біля музею історії України, аби презентувати свою партію.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНІАН.

«Друзі, приходьте завтра на оглядовий майданчик коло музею історії України, щоб почути разом зі мною новий голос. 16 травня, 11:00. Оглядовий майданчик біля Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2, Київ)», – анонсував подію музикант.

Водночас Українська правда повідомляє, що у четвер, 16 травня, Вакарчук оголосить про створення партії «Голос», з якою може піти на парламентські вибори.
Загрузка...
Коментарів: 11
Упс! Показати IP 15 Травня 2019 21:29
Нє , то він шо ,геть озвірів ,таку новину до завтра відклав , народ ніч не спатиме , а взавтра ж на роботу...Ех ти , співаче - політикаче
123_00 до Упс! Показати IP 15 Травня 2019 21:49
Трішки про_бав!!!
Олександр Показати IP 15 Травня 2019 21:33
Пішов він... хай би краще на вибори йшов президентські. А так... Після бою, як кажуть... кулаками не машуть. Кому він тепер треба
2004 до Олександр Показати IP 15 Травня 2019 23:37
Та він і до того нікому не був потрібний, він вже був в Верховній Раді після революції 2004 року, і що воно там зробило? Тепер знову лізе
Який грізний Показати IP 15 Травня 2019 21:41
Як мій хом'ячок в клітці. Такий забавний, ручний...
Це жах Показати IP 15 Травня 2019 22:19
Створить партію лабухів халтурників.
Корiнний лучанин Показати IP 15 Травня 2019 22:32
Боже, за що Ти знущаешся над украiнцями.
Всезнайко Показати IP 16 Травня 2019 07:52
Назвати партію "Голос - діти".
777 Показати IP 16 Травня 2019 10:44
Этот стон у нас песней зовется.... То Слава лезет в раду без мыла.
Анонім Показати IP 16 Травня 2019 11:33
цікаво одне : всі ці нові обличчя - партія "голос", парія "слуга народу" - це насправді нові, чи нові надіслані старими