USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Віддають жителям інших областей та Криму: на Волині хочуть роздерибанити землі

13 Січня 2021 11:58
Депутати облради заявляють про дерибан земель, розташованих за межами населених пунктів Горохівського району.

Про це йшлося під час розгляду питання «Різне» на засіданні постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин 12 січня, повідомляють у Волинській обласній раді.

Тарас Щерблюк розповів, що до нього як до депутата облради, днями звернулась жителька села Печихвости, що на Горохівщині, Зоряна Ворончук про те, що Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області їй, місцевій мешканці, було відмовлено у розробці технічної документації на земельну ділянку, тим часом керівник цієї структури Володимир Боярчук підписує накази про надання земельних ділянок, які розташовуються на людських городах, мешканцям інших областей України.

«Мені стало відомо, що посадовими особами Держгеокадастру у Горохівському районі підготовлені в терміновому порядку викопіювання та обґрунтування для подальшої передачі жителям Київської, Житомирської, Черкаської областей та Автономної республіки Крим 167 ділянок по 2 га під ОСГ. Дані земельні ділянки знаходяться на території Горохівської, Берестечківської, Городищенської ОТГ, заяви на їх отримання знаходяться в ГУ Держгеокадастру в області», – наголосив він.

Депутат Ігор Волошенюк озвучив ще ряд схожих випадків, із якими і до нього мало не щодня звертаються люди, які проживають на території колишнього Горохівського району.

Депутат Іван Смітюх назвав такі діяння керівництва ГУ Держгеокадастру в області злочинними.

«Я свого часу на посаді голови РДА підписав близько 400 заяв про виділення земельних ділянок, були і вчителі, і працівники соціальної сфери, але мене дивує, як можна віддавати волинську землю у руки людей, які тут навіть не проживають? Вочевидь це робиться під ринок землі. Завтра він своїх 2 га з Києва продасть на Волині і поїде зі жменькою грошей звідси, і все, це вся його фунція. Зрозуміло, що немісцеві не мають наміру тут жити, створювати робочі місця», – обурюється він.

Обранці Тарас Щерюлюк та Ігор Волошенюк розповіли, що наприкінці грудня минулого року вони разом із представниками Асоціації фермерів Волині, учасниками АТО та місцевими мешканцями двічі приходили за роз’ясненнями до в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в області Володимира Боярчука. Більше того, із проханням втрутитись та припинити дерибан волинської землі, вони із офіційними листами звертались до міністра АПК України Романа Лещенка, до керівництва області та у відповідні правоохоронні органи, однак, «віз і нині там», кажуть депутати.

«Всі земельні ділянки, що знаходяться за межами населених пунктів необхідно в найкоротші терміни передати у власність громад, адже дохід від передачі в оренду цих ділянок є одним з основних видів доходу до бюджету громад», – зауважує Тарас Щерблюк.

«Земельними ділянками не забезпечена повною мірою соціальна сфера на місцях та учасники АТО, які захищали нашу державу. Основна частина земель, що не передані територіальним громадам, знаходиться під людськими городами, сіножатями та пасовищами. А відтак, наше завдання – не допустити передачі земельних ділянок жителям інших областей і не надавати земельні ділянки без погодження сесії ОТГ», – додає Ігор Волошенюк.

В результаті обговорення депутати вирішили звернутися до голови обласної ради Григорія Недопада терміново провести розширене засідання постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин за участю керівників усіх фракцій Волиньради, прокурора Волинської області Віктора Тимчука, голови ОДА Юрія Погуляйка, начальника ГУ Держгеокадастру у Волинській області Володимира Боярчука та начальника ГУ Національної поліції у Волинській області Юрія Крошка – щодо надання у власність земель, які розташовані за межами населених пунктів ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Депутати Тарас Щерблюк та Ігор Волошенюк мають намір озвучити цю тему й на засіданні позачергової сесії обласної ради, яка запланована на четвер 14 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
а Показати IP 13 Січня 2021 12:12
найкраще було б продати ту землю полякам.
б до а Показати IP 13 Січня 2021 14:03
Поляки і так заберуть. У них і документи є.
Стрільчук Показати IP 13 Січня 2021 12:40
Ціна в Боярчука 700 за гектар
Копитюк до Стрільчук Показати IP 13 Січня 2021 22:05
Та про що говорити, якщо Володя на свого батька складав протоколи про порушення земельного законодавства
Вася Показати IP 13 Січня 2021 17:02
Боярчук вже розуміє що йому лишилося 2 тижня. Стрільчук не проходить спец перевірку по є питання . Маркевич в суді чекає ухвалу , але не може домовитися. Карпевич їхній реєстратор у луцькому районі програла суд. Заіка отримав підозру . Пан Богдан вже в щоці від цієї команди , бідолаха вже попав 95000$ . Хлопці для чого вам цей кадастр !!!!! Це ж не ваше
Так є до Вася Показати IP 13 Січня 2021 18:32
Каманда ходить під соснами, Стрільчук приміряє крісло керівника, по ДГК насильно змушують ходити учасника АТО (Труша Сергія Вікторовича, 12.05.1989 р.н. село Крупа, вул. Границя, 2) перевіряти хто з працівників є на робочому місці, та приходити доповідати
АС0015 до Вася Показати IP 13 Січня 2021 20:01
Цікаво, а шо вже Пан Богдан не може дати хлопцям на каву в "ескобарі" щоб на вулиці не стояли
Котюк Вітя до Вася Показати IP 13 Січня 2021 20:33
Заїка крім підозри отримав борги, а потім змусив мене писати на звільнення
Партизан Показати IP 13 Січня 2021 19:53
Це точно, коли йдеш до Проміня, то завжди "в соснах" стоять рішали
Позор службі до Партизан Показати IP 13 Січня 2021 20:54
Ті всі рішали, це все колишні обласні начальники, з четвертого спускаються під сосни
Голядинець до Позор службі Показати IP 14 Січня 2021 00:51
В команди Пана Богдана соціальний ліфт працює в регресивному положенні
Лукавий до Партизан Показати IP 14 Січня 2021 00:54
Або той, дикий в коричневій куртці, з 8-ї ранку стоїть
Вася Показати IP 13 Січня 2021 20:36
Пан Богдан по користується цими парнягами а потім вони самі по собі будуть свої питання закривати !!!!!. За останніх 2 місяці питання $ з жодною службою не закривалося . Шкода їх ...
З перемильської сіль Показати IP 13 Січня 2021 20:49
Цього вимагателя - володю боярчука з Берестечка, який вимагав хабарі з старих пенсіонерів потрібно давно закрити!!! Він документи на розгляд від них навіть не бере, каже що дуже в нього багато роботи і вони йому не цікаві.... Його хтось кришує і напевно з кимось ділиться що цих пір там працює
Правда до З перемильської сіль Показати IP 13 Січня 2021 21:51
А чому Асоціація землевпорядників не втручається в цю ситуацію, адже є наявні кричущі факти дерібану Волинських земель, чи може це тому що Валіка Колодинського - голову Асоціаціі, який підсів на стакан, і його за рішенням Луцького міськрайонногосуду позбавили прав водіння строком на один рік, за їзду по буху ? Чи тому що Валіка заступниці Світлані Шереметі насипали землі у Люблинецький ОТГ по 2га на прізвище Жданова ? Ау ???
чия правда до Правда Показати IP 14 Січня 2021 16:29
Варто згадати заступницю Кадастріка хабарницю Ланевич, яка нагребла землі на прізвище своєї племінниці Бандура в тому числі в Згоранах в природоохоронній зоні і квартиру на неї свою оформила, два рази звільняли за дерибан і знову сидить там! А Поляков на львівців своїх земляків кураторів передав у власність 20 ділянок на березі Світязя!
Підгоріло в Шеремети до чия правда Показати IP 15 Січня 2021 00:33
Світлана не підгорай
Поляков до чия правда Показати IP 15 Січня 2021 01:29
Не стрималась Світлана :))
Ваня Лукасюк до Правда Показати IP 16 Січня 2021 03:00
І я вернусь, обіцяю!
Ігорка Показати IP 13 Січня 2021 20:52
Все у них буде добре як у Іващенка !!
Петя Показати IP 13 Січня 2021 20:54
Чув скоро микичак вертається !!!
Болярка Показати IP 13 Січня 2021 21:15
Стрільчук наробить ще ділішок. У нього чорний пояс по найобу...нню людей.
Стара мати до Болярка Показати IP 13 Січня 2021 22:44
Цей аферист в своє родинне село Любохини приїзджає тільки коли сонце зайде, бо люди заб'ють. Всі землі в селі продав луцьким начальникам. Тепер діловий став, чорну машину купив
Вижівка до Болярка Показати IP 13 Січня 2021 22:59
Цей персонаж розікрав всі землі в своєму селі, терер тільки по ночах туди їздить
Реально до Болярка Показати IP 14 Січня 2021 00:29
Такого бардаку ще не було за жодного начальника
Ваня Показати IP 13 Січня 2021 23:11
Ще такого тупого керівника Держгеокадастр не бачив!!!! P.S.«Шарашкина кантора» Шворак Максим Анатолійович
Вуха в ОЛДІ Показати IP 14 Січня 2021 00:03
Кадастром керують сторонні люди
Микичак до Вуха в ОЛДІ Показати IP 15 Січня 2021 03:04
Під соснами
Микичак Показати IP 14 Січня 2021 10:26
Я вєрнусь!!!!
Полякоа до Микичак Показати IP 15 Січня 2021 02:41
Вертайся, братику
Невідомий Показати IP 14 Січня 2021 11:44
Вори були ворами вони не тільки землю про дадуть а й матір рідну
Копитюк до Невідомий Показати IP 15 Січня 2021 02:24
Валодя батю продав за протокол
Маїло - Олді Показати IP 14 Січня 2021 13:19
"Шановні писаки" - борці за справедливість, прошу не писати від імені Олді коментарів. Попередній коментар це чиясь провокація. Моя думка, що порядок в Держгеокадастрі у Волинській області можна буде навести, як буде порядок у Держгеокадастрі України, і кожен із нас стане чесним , справедливим українцем.
Вуха в ОЛДІ до Маїло - Олді Показати IP 15 Січня 2021 01:54
Тобто зараз ви не чесні і не справедливі ?
Земельний партизан до Маїло - Олді Показати IP 15 Січня 2021 01:57
У Феодосівни підгорає
Боря Нікітін Показати IP 14 Січня 2021 13:55
Дзвонив сєрьожка дьяков, каже що їде на волинь бо в одесі не так цікаво
Метро Показати IP 14 Січня 2021 14:32
Скоро буде новий начальник !!!!!!! Стрільчук і боярчук вже на лижах
Правда Показати IP 15 Січня 2021 18:48
Так дійсно Боярчук Володя будучи інспектором складав протокол на свого тата, який хороша і порядна людина, але батьки за дітей не відповідають, Також Боярчук має дуже багато землі і ставок у своєму селі за який нічого не платить орендної плати
Волиняка Показати IP 16 Січня 2021 03:06
Судячи з коментарів, ніхто не вболіває за державу, лише ділять посади, гроші, владу і....совість. Ні одного порядного коментаря, одне лайно.
Guest Показати IP 18 Січня 2021 17:07