USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Хотів стати суддею і депутатом: відоме ім‘я луцького адвоката-хабарника

11 Березня 2021 16:51
Відоме ім’я адвоката, якого працівники Служби безпеки України спіймали на хабарі. Ним виявився Андрій Лукашук.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

За даними досудового слідства, юрист вимагав у свого підзахисного 2 тисячі доларів США. За цю суму він обіцяв оформити позитивний висновок експерта у кримінальній справі щодо дорожньо-транспортної пригоди клієнта.

У 2017 році Андрій Лукашук подавав декларацію як кандидат на посаду судді. На той момент у ній було вказано, що його дружина володіє автомобілем Mercedes Е 280 2006 року випуску.

Окрім того, у 2015 році він був кандидатом у депутати Волинської обласної ради та Маневицької районної ради від політичної партії «Громадянська позиція».

Нагадаємо, що Андрій Лукашук був адвокатом скандального поліцейського Олександра Волошина. Як повідомляло ІА Волинські Новини, будучи заступником начальника управління захисту економіки ДЗЕ Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Волошин у лютому 2016 року був затриманий луцькими патрульними за хуліганство. У квітні того ж року Волошин став учасником бійки, яку припинили активісти ГШР «Самооборона Волині» та Державної служби охорони біля бару «Оболонь» у Луцьку. У жовтні 2017 року Олександра Волошина суд поновив на посаді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Правда Показати IP 11 Березня 2021 17:06
А при чому тут СБУ?У нас і досі ловити хабарників,функція СБУ.Може ще ЦРУ,чи Мі-6 підключити...
Він до Правда Показати IP 11 Березня 2021 17:47
Тому, що НАБУ, БАБУ і інші їм подібні, при їхніх зарплатах в 70 тисяч грн щось не особливо працюють.
Ігор до Правда Показати IP 11 Березня 2021 22:08
Тому що країна і гнила із за таких адвокатів-мусоріл,СБУ показала свою роботу...а тепер побачим що покаже прокуратура з судом
321 Показати IP 11 Березня 2021 17:09
Тому адвокату пану А.Лукашуку - місце в камері біля параші!!!
Отак Показати IP 11 Березня 2021 17:16
Цікаво, чому не пишуть що це прокурор колишній?
Андерсон до Отак Показати IP 11 Березня 2021 17:27
народний?
Справедливий Показати IP 11 Березня 2021 17:42
СБУ мабуть вже усіх сепаратистів та деверсантів передовими, навчили безпеку у воюючій державі, захистили від зовнішнього ворога. Тепер зі спокійною душею можна і за адвокатів братися, робити із них хабарників
123 Показати IP 11 Березня 2021 18:27
Цей невдаха адвокат Андрій Лукашук, колишній прокурор, ось тому і привик брати хабарі безкарно, він на прокурорській посаді працював із життєвим кредо - брав хабарі, беру та буду брати і нічого ви мені не зробите. А коли його вигнали з прокурорського крісла, то пішов у адвокати, а тут не проканало. Але ж сволота відкупиться...?
ще не зовсім свідоми до 123 Показати IP 11 Березня 2021 19:48
Нічого, прокурорські "дояри" покруче передовичок соціалістичної праці. Попав хлопець, в тюрму не сяде, але наглядове око "збриє нормально з нього "дєнег". Хоч це радує
Volun Показати IP 11 Березня 2021 19:12
Що за брєд ви тут несете, аби язики почесати! Який прокурор, який хабар? Ніколи він прокурором не був і ніякого хабаря не брав! Чергове чмо якесь заслане зайшло!
Ігор Показати IP 11 Березня 2021 22:00
Реально хтось вірить що таких в нас ує**нів садять,навіть не на 99 а на 100% впевнений що нічого йому не буде,усякому разі на цьому світі в нашій країні
Ігор Показати IP 11 Березня 2021 22:04
СБУшникам респект
Ггг Показати IP 11 Березня 2021 22:35
Да Ігорка спалився ти. Ну а за що респект? Мабуть ти бачив чи знаєш, що когось затримали з депутатів? Просто ви звикли працювати на підставах... Це все що на сьогодні можуть правоохоронці органи.
Цікаво Показати IP 11 Березня 2021 22:40
Читаю коменти, та розумію, що в нас в країні, що СБУ, що преса безграмотні та самі ГОЛОВНІ,які все і про всіх знають-диванні бійці(коментатори), мені здається їх максимальна освіта 3класи.
Я Показати IP 12 Березня 2021 06:32
А в чому кримінал? Надавав платні послуги. Якщо експерт порушив закон, то питайте з нього. Андрій ні в чому не винен!
Лучанин до Я Показати IP 12 Березня 2021 12:28
У нас СБУ збирає данину хабарями з половини міста. Багато від знайомих підприємців чув за це. СБУ головний хабарник в країні вони замість своєї роботи займаються не тим чим треба і випвдків сотні і тисячі і вони безнаказанні. А тут мабуть не захотів ділитись?
Підримка Адвоката Показати IP 12 Березня 2021 21:30
Не дай ситуацію СБУкам , бо вони перші просяться про допогу в таких як Андрій, цікаво просто кому А...перейшов дорогу!???
Саша Показати IP 13 Березня 2021 22:04
Мали знайомі з ним справу колись, допомагав віджати машину в колишнього чоловіка знайомої, мало того що машина стояла на чоловіка, і була в дворі в чоловіка, але цей адвокат приїхав з мордоворотами і віджав машину, здер бєшену суму ще й купив машину за пів суми від вартості в знайомої! Прийшла весна саджати почали)
Кодекс Показати IP 15 Березня 2021 00:41
Прийшов засланий козачок і попросив вирішити в простій ситуації експертизу... лукашук побачив л*ха та й задер цифру. Тут ні шахрайства ні хабаря і бути не може. Фігня повна. А СБУшники свою роботу робити не можуть тому й просто піаряться