USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відомо, кого з керівників Держпраці Волині «на гарячому» спіймали на хабарі

1 Квітня 2021 17:52
Посадовець Управління Держпраці у Волинській області, який організував злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди у великих розмірах, – це головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Олександр Васильович Губарик.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомляли, керівник одного з відділів Управління Держпраці у Волинській області організував злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди у великих розмірах від фізичних осіб-підприємців та представників юридичних осіб за не притягнення їх до відповідальності за ініційованими перевірками. Зловживаючи службовим становищем, посадовець вимагав від підприємця неправомірну вигоду у сумі 40 тисяч гривень за не притягнення його до відповідальності за виявлені порушення в додержанні законодавства про працю та інші порушення. Для конспірації фігурант поставив вимогу переказати кошти на картку банку, якою він користується.
У рамках розпочатого кримінального провадження правоохоронці задокументували два факти вимагання та отримання ним неправомірної вигоди в сумі 20 тисяч гривень двома перерахунками по 10 тисяч гривень на вказану банківську картку. Сьогодні, 1 квітня, в Луцьку зловмисника затримали на гарячому після отримання ним від підприємця двох квитанцій про перерахунок на картку неправомірної вигоди. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Згідно з даними декларації Олександра Губарика, він разом із дружиною володіє земельною ділянкою в Боратині Луцького району площею 800 квадратних метрів, яку родина придбала 2019 року за 27 200 гривень. На цій землі зареєстрований як об’єкт незавершеного будівництва житловий будинок площею 120 квадратних метрів.

Посадовець володіє мотоциклом VIPER V150A 2014 року випуску, який був придбаний 2014 року за 12 000 гривень.

Минулого року Олександр Губарик отримав 132 177 гривень заробітної плати.

Разом із дружиною зберігає в готівці 27 000 доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 1 Квітня 2021 18:18
яке воно дурне...
Вова Показати IP 1 Квітня 2021 18:29
У Губарика губа не дура. Да й 8 соток за 1000 доларів...
Українець Показати IP 1 Квітня 2021 19:20
Наволоч, хай гниє в тюрьмі
rohffsss до Українець Показати IP 4 Квітня 2021 20:34
Згідний
Губарик Показати IP 1 Квітня 2021 19:24
Ну, а хату ж треба добудувати. І в хату щось треба...
Участковий Показати IP 1 Квітня 2021 19:50
З метою боротьби з хабарниками є резон діяти методом від зворотнього. Спіймані останнім часом хабарники, і поки не спіймані, в переважній більшості, як правило, будують хати за хабарі в Боратині. Запровадити повуличний будинковий обхід і согласно утвєрждьоному списку вручати підозру !
Українець Показати IP 1 Квітня 2021 20:48
Тепер буде яку "хату" добудувати..
Анонім Показати IP 2 Квітня 2021 11:10
Це підстава 100% Навіщо передавати квитанції? Не вірю - ті, хто справді беруть, то досиджують на своїх посадах до старості.
Да до Анонім Показати IP 2 Квітня 2021 14:21
Підстава полюбому. Це один з найкращих і найталановитіших у Держпраці. То все заздрощі і зло людське. Кожен з вас сьогодні Губарик с*ка.
Анонім до Анонім Показати IP 10 Жовтня 2023 18:26
Ті хто беруть і діляться, то досиджують. А то хлоп з села, не дуже вумний, думав по дрібному наскубати собі, що б не знав ніхто.
Всезнайко Показати IP 2 Квітня 2021 23:17
Чергова підстава.Співчуваємо затриманому!А поліцейським співчуваємо,адже всі їхні діяння,на їх сім‘ях і відобразяться.Помилуй їх,недалеких,Господи бо ж не відають,що творять!
Українець Показати IP 3 Квітня 2021 14:14
Яка підстава!? Це скупе, талановите чмо! Бумеранг нарешті повернувся і розбив йому безтолковку!
Чесний Показати IP 3 Квітня 2021 15:26
Свободу політв'язню Олександру Губарику. Влада закриває невинних патріотів. Чому не сидить Ахметов і Коломойський, а прийшли за Сашком?
Сусід з Цира. Показати IP 4 Квітня 2021 19:09
А що думав що тільки односельців підставляти,і до тебе прийшло ,життя Бумеранг.Нехай відчує на своїй шкурі ,як то добре. .
Ромчік Показати IP 4 Квітня 2021 19:15
Вітаю , все ще по переду , садіть малину
Ромчік Показати IP 4 Квітня 2021 19:29
РЕСПЕКТ ПОЛІЦІЇ!!!!
Ромчік Показати IP 4 Квітня 2021 20:39
П*ідар , працювати не пробував