USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Відомий науковець спалив свій диплом через захист дисертації нардепа Киви

27 Квітня 2021 10:15
Львівський лікар та колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка спалив свій диплом кандидата медичних наук, протестуючи проти того, що скандальний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив ступінь кандидата наук.

«Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Комісія з 13 членів одноголосно проголосувала «За». Зважаючи на це, мені надалі соромно називатись кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано. Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук», – написав Олександр Ябчанка ввечері 26 квітня у Фейсбуці.

Читати ще: Нардеп Ілля Кива осоромився на захисті дисертації. Відео

Медик проілюстрував свій допис фотографією палаючого диплома перед Львівським медуніверситетом, де він захистив свою дисертацію.
Олександр Ябчанка – експерт з реформи системи охорони здоров’я, викладач на навчальних програмах Українського католицького університету, пише Главком.

У 2017 став радником міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун, а у 2018 – речником міністерства охорони здоров’я України за її керівництва. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію у сфері педіатрії, гематології.

Як відомо, захист дисертації Киви почався зі скандалу. Додамо, що частину журналістів не пускали на захист кандидатської дисертації Киви нібито через карантинні обмеження.

Вийшовши з аудиторії після захисту, Кива подякував журналістам, які витратили свій час на висвітлення цієї події, та зазначив, що не сподівався на такий ажіотаж.

На думку Киви, «сьогодні наукова спільнота стала сильнішою».

Нагадаємо, що уродженець Полтави Ілля Кива в 2014-2016 роках працював в органах внутрішніх справ і один час очолював департамент протидії наркозлочинності Національної поліції.

До служби в МВС Киву судили за отримання хабара на посаді заступника начальника управління у справах захисту прав споживачів Полтавської області. Однак у серпні 2014 року суд зняв з нього судимість. У 2017 році Кива очолив Соціалістичну партію України, а в 2019 році пішов у ОПЗЖ. В тому ж році його обрали до Верховної Ради за списками цієї партії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2021 10:31
Хай пан Олександр розкаже подробиці свого захисту: всі захисти в Україні проходять по однаковому шаблону, просто Ківа публічна особа, тому і на його захист звернули увагу.
102 Показати IP 27 Квітня 2021 10:41
Ну і дурний той О.Ябчанка, що так зробив. А, І.Кива молодець. У нас в Україні таких як Кива 85% населення, і всі так само у свій час стали кандидатами, докторами наук разом з доцентами, професорами і академіками. Всі вони по молодості спочатку купити дипломи ВУЗів, а потім за харабі, як і цей Кива отримали відповідні вчені звання. У нас в Україні чесних громадян, які живуть на одну зарплату і прозоро згідно відомостей платять податки та прозоро отримують зарплату не більше 15-20%.
Да уж до 102 Показати IP 27 Квітня 2021 13:18
Добре що ваша освіта, то довідка від психіатра.
Анонім до 102 Показати IP 27 Квітня 2021 16:34
ваша правда: все купується, все продається. п. с. особисто проходив шлях здобуття наукового ступеня.
Відомий? Науковець? Показати IP 27 Квітня 2021 10:47
На Ґаличині навіть в ПТУ за хабарі приймають! Ліпше б він свій диплом з'їв, то врятував би не одне життя.
Голос з луганди? до Відомий? Науковець? Показати IP 27 Квітня 2021 13:16
О, чую лугандон на Галичину бочку котить ... аж лаптями за кілометр воняє.
Волиняка до Відомий? Науковець? Показати IP 27 Квітня 2021 13:48
Рагулі люблять халяву!
Клава Показати IP 27 Квітня 2021 10:53
Треба було свої мізки спалити ...
Ні до Клава Показати IP 27 Квітня 2021 12:25
треба було киву спалити
? до Клава Показати IP 27 Квітня 2021 13:19
Кива перелогінся, чи ти вже Клава?
Болт Показати IP 27 Квітня 2021 10:57
То може пан Лучанин, просвітить українців, як проходив захист роботи Ябчанка, раз такий обізнаний? А вцілому,вчорашне дійство показало, не тільки про тупість захисників, а такуж тупість + продажність 13 членів наукової комісії. Правильно робить захід, що не визнає наші дипломи, бо ні освти, ні науки у нас немає.
Москаль до Болт Показати IP 27 Квітня 2021 11:49
У 2017 став радником міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун. Этим все сказано. Это как филолох советник Фарион.
Николай Валуєв, веду до Москаль Показати IP 27 Квітня 2021 12:37
Москаль судить про незнайому людину, через те, що має негативне ставлення до вищезазначених третіх осіб. Так це ніпрощо Коментар недоречний.
Николай Валуєв, веду до Москаль Показати IP 27 Квітня 2021 13:10
Вот у меня один знакомый, тоже ученый, у него 3 класса образования, а он десятку за полчаса так нарисует, не отличишь от настоящей
Марина поросянко до Болт Показати IP 27 Квітня 2021 11:54
Дипломи України не визнає навіть Сирія. Медичні то точно.
!!! Показати IP 27 Квітня 2021 11:18
А вони у вас Є???
? Показати IP 27 Квітня 2021 11:22
Нездоровиться?!
додік Показати IP 27 Квітня 2021 11:29
Дуже багато рогатих засуджують вчинк вченого і стають на захист такого ж рогатого кыви... Сумно...
лучанка Показати IP 27 Квітня 2021 11:51
соромно що кива "отримав" науковий ступінь, але що взяти з нього, якщо міністр освіти Сергій Шкарлет має в своїх захисних роботах-плагіат.
псих Показати IP 27 Квітня 2021 11:52
кандидат яких наук ілюша
Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 11:53
А чим відомий цей невідомий більшості науковець? Таких екпердів після 2014 року повилазило повно. Окремі індивідуми навіть у верхні ешелони влади залетіли. І толку?
1 Показати IP 27 Квітня 2021 11:58
Наука перевзування в польоті.
777 Показати IP 27 Квітня 2021 12:28
Теперь точно стал видомий,глупой выходкой своей.Значит не очень и сложно он ему достался...Мог бы и трусы свои сжечь,эффект тот же...
Лучанин до 777 Показати IP 27 Квітня 2021 13:45
Ти лаптєногий скрєпоносець хоч знаеш, що таке труси? Напевно досі ходиш в дирку в землі і пальцем підтираєшся.
Анонім до 777 Показати IP 27 Квітня 2021 14:43
А що треба спалити, щоб був "эффект"??? Щоб ще Коля Катлєта в прохфесори не подався???
Небайдужий до 777 Показати IP 27 Квітня 2021 16:35
Тобі какОшнік на зайву хромосому не давить?
Москаль до Небайдужий Показати IP 27 Квітня 2021 19:36
Однако культура у вас, видоми науковци.
103 до "Марина Порос Показати IP 27 Квітня 2021 13:31
А республіки Сомалі та Гвінея Бісау знаю, що визнають українські медичні дипломи, тільки там, якщо ти працюєш медиком необхідно, щоб медичний працівник крім того, що лікує хворого із виданого тобі автомата (Калашнікова) АК-74 вмів всього трьома патронами вибити 25 очок. Не вибиваєш 25 залікових балів, будеш тренуватися кожний день, поки не навчишся стріляти, а то до роботи медика не допустять місцеві пірати.
Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 16:31
"очолював департамент протидії наркозлочинності Національної поліції" - так звідси веде доріжка новоспеченого кандидата