USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Відзавтра у Луцьку на маршрути вийдуть ще 20 автобусів

13 Грудня 2019 15:12
Частина приватних перевізників у Луцьку погодилися обладнати автобуси валідаторами. Із завтрашнього дня, 14 грудня, в рейси вийдуть ще 20 автобусів, інформує Луцька міська рада.

Вони забезпечать маршрути № 11 та 32. Цього вдалося досягнути завдяки домовленостям з ФОП Михайлюк Ю. (10 автобусів) та ФОП Оплачко Т. (10 автобусів). Сьогодні вони розпочали встановлення необхідного обладнання.

Сьогодні ж на міських маршрутах працює 66 автобусів.

Зокрема, 10 автобусів – КП «Луцьке підприємство електротранспорту»; 40 автобусів – ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД; 1 автобус – ФОП Коровіцький А.; 6 автобусів – ФОП Тимощук М.; 2 автобуси – ТОВ «АТП-Луцьк»; 7 автобусів – ФОП Федік Л.

У міській раді запевняють, що надалі вестимуть перемовини з приватними перевізниками, щоб забезпечити громадським транспортом усі маршрути міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 15:18
Досить хороша новина. Аби й далі все так йшло.
здравомислячий до Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 20:28
До 11 числа їздило 190 маршруток,наразі їздить тільки 66. Невистачає аж 124 маршрутки.Сама ж міська рада і зробила в Луцьку транспортний колапс!А тепер люди набиваються у ці маршрутки як кілька у банці.А валідатор то 1 в маршрутці!Картка то є у людей-тільки нема можливості нею скористатись через ну дуже велику кількість лучан у маршрутках!Оце то зробили покращення для лучан!
Нема Показати IP 13 Грудня 2019 15:23
Побастували й досить
Іу Показати IP 13 Грудня 2019 15:25
А про що раніше думали в міськраді??????
К.лучанин до Іу Показати IP 13 Грудня 2019 16:21
Вони зовсім не думали, там непрофесіоналізмом тхне! На ВИБОРАХ врахуємо. В нас ,що, водіїв підготовлених багато для перевезення пасажирів на автобусах? За кордон багато виїхали.
К.лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 15:58
А що перемовники із міськради раніше не могли дійти згоди з перевізниками і відрегулювати умови договорів і треба було робити транспортний колапс у Луцьку? Водії маршруток- це водії вже зі стажем і досвідом роботи по перевезенню пасажирів, і ця робота є відповідальною. У міськраді , очевидно, думали що що швидко знайдуть нових перевізників, а їх НЕМАЄ ПРОСТО. Багато водіїв виїхали за кордон і там працюють. А в нас , що черга на роботу водіїв? Міськрадо, схаменись, бережи те що маємо, а то й того може не бути, враховуючи важче становище в УКРАЇНІ , не роби ще гірше перед ВИБОРАМИ!
Кіт Показати IP 13 Грудня 2019 16:30
Дайте 3-ій маршрут, не дасте, прийдемо всі і сядемо на ваші спини, щоб возили, не знущайтесь з людей!