USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

«Ми молимось, аби Господь дарував вам розум»: віряни УПЦ МП вийшли на мітинг до Верховної Ради

20 Грудня 2018 13:23
Віряни Української православної церкви Московського патріархату вийшли на мітинг під стіни Верховної Ради. Вони тримають у руках плакати з гаслами: «Ми молимось, аби Господь дарував вам розум», «Депутати, ви слуги народу чи його кати? Віруючі УПЦ — це ваш народ», «Ми українці, і ми православні. Україна — наша земля, а УПЦ — наша церква» тощо.

Участь в акції беруть близько двох тисяч осіб, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Вони моляться про те, щоб Господь напоумив народних обранців припинити втручатися у внутрішні справи церкви і не приймати дискримінаційних законів, спрямованих на дискримінацію вірян УПЦ [МП] та обмеження їх конституційного права на свободу совісті і релігійних переконань», — зазначено в офіційному повідомленні УПМ МП.

20 грудня депутати Верховної Ради мають розглядати законопроекти про перейменування церков в Україні. У парламенті зареєстровані два документи — №5309 та №5309/П.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Glover Показати IP 20 Грудня 2018 13:28
Вам не має що більше робити, і хочете щоб вам за це платили!
прихожанин Показати IP 20 Грудня 2018 13:54
А в чому проблема? В Польші є російська православна церква, в Англії і ще в багатьох країнах. І ніде вона не називається польською чи англійськоє і так далі а російською. Називайтеся російською і живіть та служіть, ніхто вам не забороняє. А українська є своя. І кожний нехай відвідує храм який йому до вподоби
Так отож до прихожанин Показати IP 20 Грудня 2018 14:10
Так отож, але РПЦ хоче маскуватись в Україні під Українську церкву, будучи по суті ретранслятором політики країни - агресора. ОСЬ ВСЕ ЧОГО ДОБИВАЄТЬСЯ РПЦ. Да і ще, немає такої церкви, як УПЦ чи УПЦ московського патріархату, це всього навсього підрозділ тієїж РПЦ! НЕМАЄ!!!
7 до Так отож Показати IP 20 Грудня 2018 14:33
А що останнього вони ретранслювали? Я то в церкву не ходжу, але досить сумніваюсь, що початок служінь проходить з перегляду новин з РФ
! до 7 Показати IP 20 Грудня 2018 15:36
З основного, - 1)агітація за янека на повну катушку 2) "рюцкій мір" 3) "мы адин нарот" 4) "гражданская вайна". Про відмову відспівувавти загиблих бійців АТО, і тому подібні речі ви напевно теж не вкурсі, бо ж ви не ходите в церкву ...
7 до Так отож Показати IP 20 Грудня 2018 14:40
"як УПЦ чи УПЦ". Справедливості ради, але в 91 році, мені здається, була УПЦ МП, при відколі створилася УПЦ КП. Я думаю не варто робити акцент на назву. Це те саме, що я назву свою компанію Google++ і буду звинувачувати Google в використанні своєї назви. Хотя я хз як там в 90х назви були
Мачо до Glovera Показати IP 20 Грудня 2018 14:00
Тебе невдомек, что люди верующие могут иметь убеждения. "Не суди и не судим будешь" - забыл? Напомню: это из Нагорной проповеди Христа.
Клава Показати IP 20 Грудня 2018 14:00
і хто ж тато цієї провокації ?..
valdis peish Показати IP 20 Грудня 2018 14:06
подивіться російське тв там у путлєра і його стада пукани рве не по дитячі (значить все правильно робиться)
я Показати IP 20 Грудня 2018 14:33
Як дивно, Господи, самі себе обманюють.
Gen Показати IP 20 Грудня 2018 15:37
в робочий день поприходили мітингувати з готовими однаковими плакатами. молодці. 200 гривень заробили.
Ros Показати IP 20 Грудня 2018 15:44
Я просто реву та стогну. "Ми українці, і ми православні. Україна — наша земля". Зайшов подивитися де їхній сайт знаходиться. "Місцезнаходження: Росія, Санкт-Петербург". отака вот вам і українська церква малята :)
Ая Показати IP 21 Грудня 2018 00:29
Ая за тим щоб знищити те корито яким постійно тече рік в рік 5 000 000 (так, так пять мільонів доларів) зтак званих УПЦ МП з України в Расєю. Про політичні злочині цієж моцковської потвори згадувати думаю не треба. І ту хочеться просити Всевишнього: БОЖЕ СПУСТИ НОГУ І КОПНИ ВСІХ МОЦКАЛІВ І ТВОЇХ ПРИСЛУЖНИКІВ І ЗРОБИ ТАК ЩОБ ВЖЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ЇХ В УКРАЇНІ. P.S. Ми не можемо забувати про те, що православну церкву з україни москалі присвоїли собі після Того, як необачний Юрій Довгорукий на своє і наше нещастя заніс в Москву, якої до 1212 року ще не було.
Андрій Показати IP 21 Грудня 2018 09:15
Боже, дай тим темним людям розум. Щоб вони нарешті зрозуміли, що ходити треба в українські храми! Тоді і попи швидко перефорбуються, а агентура займеться іншими справами. Як можна молитися кирилу, який з путіним нищать усе українське. Яким же треба бути недалеким і мазохістичним, щоб нести милосятиню руці, яка вбиває твого сина чи внука? Перестаньте ходити в московські церкви і моліться рідною мовою єдиному Богу. Милостиню дайте нужденному, а не на поміч кремлю.