Військову частину у Володимирі обстріляли зі сторони Білорусі, – Погуляйко
«Сьогодні вранці нанесено повітряно-ракетний удар зі сторони Білорусі по військовій частині поблизу міста Володимир. Інформація про загиблих встановлюється», – повідомив у зверненні голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.
Щодо решти території, то ситуація контрольована. Кордон не порушений.
«Хочу наголосити на кількох важливих моментах щодо безпекової ситуації в області:
– Наша територіальна оборона на 100% укомплектована та усім забезпечена.
– Блокпости – прерогатива лише військових.
– Громадський порядок забезпечують правоохоронні органи. Будь-які патрулювання можна здійснювати лише разом із правоохоронними органами.
Наша система оборони складається з прикордонників, ЗСУ, нацгвардії, поліції, ДСНС. У кожному районі є батальйон тероборони. Не сумнівайтесь, кожен виконує свої функціональні обов’язки. Всі працюють, аби бути готовими навіть до найгіршого сценарію. Ситуація наразі контрольована.
У нас повинна бути повна взаємодія, бо хаос на руку лише ворогу.
Тому в нас створений координаційний центр, де прийматимуться всі рішення щодо організаційного забезпечення, логістики, волонтерства, розміщення внутрішньо переміщених осіб, патрулювання на вулицях і т.д. Відповідальних по напрямках невдовзі вам повідомимо», – зазначив голова ОДА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Щодо решти території, то ситуація контрольована. Кордон не порушений.
«Хочу наголосити на кількох важливих моментах щодо безпекової ситуації в області:
– Наша територіальна оборона на 100% укомплектована та усім забезпечена.
– Блокпости – прерогатива лише військових.
– Громадський порядок забезпечують правоохоронні органи. Будь-які патрулювання можна здійснювати лише разом із правоохоронними органами.
Наша система оборони складається з прикордонників, ЗСУ, нацгвардії, поліції, ДСНС. У кожному районі є батальйон тероборони. Не сумнівайтесь, кожен виконує свої функціональні обов’язки. Всі працюють, аби бути готовими навіть до найгіршого сценарію. Ситуація наразі контрольована.
У нас повинна бути повна взаємодія, бо хаос на руку лише ворогу.
Тому в нас створений координаційний центр, де прийматимуться всі рішення щодо організаційного забезпечення, логістики, волонтерства, розміщення внутрішньо переміщених осіб, патрулювання на вулицях і т.д. Відповідальних по напрямках невдовзі вам повідомимо», – зазначив голова ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Luba
Показати IP
27 Лютого 2022 13:59
Molodzi
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.