USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Військовий облік для жінок: депутат пояснив, як будуть визначати необхідні спеціальності

17 Серпня 2022 19:38
Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту.

Про це він заявив під час брифінгу, передає УНІАН.

Веніславський стверджує, що військовий облік стосується жінок, які здобули професійну освіту за відповідним фахом.

«Це не ті, хто працює не за спеціальністю, а ті, хто має документ, що підтверджує їхній рівень кваліфікації», – пояснив нардеп.

Читати ще: Мобілізація жінок: хто має стати на військовий облік і що зміниться з 1 жовтня

Також Веніславський зазначив, що до жінок, чиї професії і спеціальності внесені до відповідного списку та які не стануть на облік, одразу не будуть застосовувати жорсткі санкції.

Як повідомляли, деяким українкам цієї осені доведеться стати на військовий облік. Всього в переліку Міністерства оборони України сім основних професій і 14 спеціальностей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
таня Показати IP 17 Серпня 2022 19:57
Казали ж тільки за згодою.
Олег до таня Показати IP 17 Серпня 2022 21:13
Страшно..?
Анонім до Олег Показати IP 18 Серпня 2022 09:23
звичайно страшно. а не забагато для жінок обов.язків? дітей родити здоровими .виховати їх зароблятина життя і обов.язок в армію іти? геть подуріли в Києві чи що?
Анонім до таня Показати IP 18 Серпня 2022 09:28
думаю це підготовка до обов.язкового для кожної жінки служби нас ведуть помаленьку.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2022 21:35
Мотивація поступати у ВУЗ
ДО олега Показати IP 17 Серпня 2022 22:01
Швидше туппо або я сама рижа. Плюс ще жодна корабельна *сосна* і на обліку не стоїть і не служить
1 Показати IP 18 Серпня 2022 00:37
Трошки дивно, що за дипломом визначатимуть. Є жінка, яка працює в обліку скажімо 30 років, є професіоналом в цій справі, але без освіти наприклад. А є панянка, яка вивчалась в цьому ж обліку, отримала диплом і працює тепер перукарем. Якщо нашій армії так потрібна жінка-обліковець, то логічніше було б взяти першу, а призвуть (зі слів Веніславського) - другу
Правда Показати IP 18 Серпня 2022 07:35
На зараз в ЗСУ 38 000 жінок,найбільше в світі( в перерахунку на населення).Хто бажав,вже давно там.
Анонім Показати IP 18 Серпня 2022 09:25
чи вони нашу армію вирішили порівняти з ізраїльскою? це ж як небо і земля . і тепер поїхати в Польшу заробити копійку що через воєнкомат?